skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 116001 až 116050) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
21:08:33
06.09.2008
06.09.2008

minno
-> castrol: šak o to nejde čo tam budeš mať, ja len že keby si sa náhodou niekedy rozhodol pre vlečku....
20:45:17
06.09.2008
06.09.2008

castrol
-> minno: nie to bude na naradie
a baterka pojde do kufra
a baterka pojde do kufra
20:43:28
06.09.2008
06.09.2008

minno
-> castrol: pekne ti to ide, a o výmene kastlíku na baterku za plytký typ si neuvažoval?
20:42:05
06.09.2008
06.09.2008

minno
-> Zdeněk.: áno zohnal, je z OB Autodily, vďaka Nwktymu za tip naň, ale tiež ho poslali ako prasatá, cez celé čechy a slovensko to cestovalo len obalené v jemnej baliacej fólii a prelepené izolepou, jeden rožok fólie sa poškodil, tak aj trošku škrablo plast, naštastie nič hrozné a ináč došiel v poriadku.
20:25:53
06.09.2008
06.09.2008

Borin - Král tuzerů
Dneska odpolko se mi roztrhnul kotouč na flexe a jak jeden kus letěl tak mi prorval rukavici a urval asi půlku (prostředek) nehtu na palci tak mám nehet jen cca 3mm po stranách...humus...bolí to jak svině 

20:08:16
06.09.2008
06.09.2008

Zdeněk.
-> minno 06.09.08 18:59:24: koukám, že si už spoileřík sehnal
...já se byl mrknout v tom servise, kde je mají a všechny jsou někde podřený, protože to skladujou jako 
...já se byl mrknout v tom servise, kde je mají a všechny jsou někde podřený, protože to skladujou jako 
19:58:31
06.09.2008
06.09.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
-> suri: tak to ja mam moznost mat kilo na ND za nejakych 2000 Sk a moze byt aj s TP teraz je odhlasena koli tomu ze stary pan co ju mal zomrel


19:44:40
06.09.2008
06.09.2008

castrol
19:44:17
06.09.2008
06.09.2008

castrol
natrel este dalsiu vrstvu zahladovky 

19:20:10
06.09.2008
06.09.2008

suri
-> tomo227-hladač kila: ne diky ja zhanm najlepsie bez papierov krasnu kasnu kludne zadrenu bbez motora prevodovky hocijaku len kasna musi byt 95%
19:19:10
06.09.2008
06.09.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
-> suri: tak do toho :-)
dat ti kontakt ???
dat ti kontakt ???19:15:22
06.09.2008
06.09.2008

aceboss
Já dnes do zblbnutí přehazoval a seřizoval karbeci na eRku,ale už jsem toho musel nechat ke konci už mi z toho hrabalo
PS:Kdo z Vás chtěl ladil volbnoběh když neměl zapojený kabel
Už toho na mě bylo asi moc


PS:Kdo z Vás chtěl ladil volbnoběh když neměl zapojený kabel
Už toho na mě bylo asi moc

19:08:33
06.09.2008
06.09.2008

minno
a ešte som trochu poladil podvesy zadnej nápravy, nalepená guma

19:01:21
06.09.2008
06.09.2008

minno
-> Nwkt: skoro
19:00:29
06.09.2008
06.09.2008

minno
po zhodení starého spoileru som čumel, ako lak zmenil odtieň po 6 rokoch od striekania, pritom auto je garážované


19:00:20
06.09.2008
06.09.2008

Nwkt
-> minno: Ty máš GLS?


18:59:24
06.09.2008
06.09.2008

minno
dnes som nalepil pripravené nerez štítky na nový spoilerik a potom celé šup na kapotku :)
18:52:15
06.09.2008
06.09.2008

suri
-> tomo227-hladač kila: pekne kilco hned bych bral
18:44:32
06.09.2008
06.09.2008

FORM - zlomená ojnice
-> maca: Koukám že už to máš nacvičené, tak tě asi zaúkoluju 

18:36:56
06.09.2008
06.09.2008

haso
ja som dneska poctivo nadaval ze som strasny debil a neviem najst 9ku ockovy kluc aby som povolil odvzdusnovaky...
a nakoniec som nic dnes nespravil, okrem vymeny hbv
a nakoniec som nic dnes nespravil, okrem vymeny hbv

18:34:57
06.09.2008
06.09.2008

maca
dnes jsem dělal lemy na felicii....
18:34:40
06.09.2008
06.09.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
a este na daco som zabudol : motor : 74 000 Km,cena "15 000" Sk ,menene blatniky-vsetky,menena cela podlaha , prepadnuta STK a platna EK
a zopar ND - nie plecharina
a zopar ND - nie plecharina18:29:51
06.09.2008
06.09.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
a posledna fotka prednej napravy 

18:27:13
06.09.2008
06.09.2008

Z.Korky
.
18:25:33
06.09.2008
06.09.2008

Z.Korky
nemá kola na křivo,má natáčecí nápravu
18:25:10
06.09.2008
06.09.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
a motorcek

18:23:52
06.09.2008
06.09.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
a
18:23:10
06.09.2008
06.09.2008

Z.Korky
Já se dneska byl dívnout v německu na dokončený produkty od nás z práce
18:00:38
06.09.2008
06.09.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
a este dacvo

17:59:36
06.09.2008
06.09.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
a este menena podlaha ...

17:58:32
06.09.2008
06.09.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
a este nbie dobre foto ....


17:56:20
06.09.2008
06.09.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
TAK ja som dneska bol na HUBACH a cestou domov sme s OCOM obhliadli jednu garazovanu stovku :-) zeby sa zmeni oco ???
17:26:14
06.09.2008
06.09.2008

hany
tak dnes jsem vymaloval v garáži.... docela prekérka... půl dne vyklízení a půl dne malování
ale je to hotový už jen nastěhovat... a to jsem maloval jenom proto že švagr řekl na nový zářivky... už jen vymalovat a to bude světla 

ale je to hotový už jen nastěhovat... a to jsem maloval jenom proto že švagr řekl na nový zářivky... už jen vymalovat a to bude světla 

09:59:15
06.09.2008
06.09.2008

Klubko_
-> FORM: nooo, posledne, kdyz sme tam byli, tak tam byl skiller tak kolem 56 let, kterej se pomalym tempem pohyboval po te skale kdekoli bez lana a bez sembemensiho zavahani, ale ja se radsi uvazu
sak sem tam mel o jednu expresku niz na male
Jo a je to maly rabstejn a mam to za rohem, takze se tam ted snazim dostat kazdej tyden
pazout.horolezci.cz/index
.php3?section=ho...
sak sem tam mel o jednu expresku niz na male
Jo a je to maly rabstejn a mam to za rohem, takze se tam ted snazim dostat kazdej tyden
pazout.horolezci.cz/index
.php3?section=ho...08:24:20
06.09.2008
06.09.2008

minno
-> Vojtik: sranda

08:09:36
06.09.2008
06.09.2008

FORM - zlomená ojnice
-> Klubko_: Na takový malý kamínek snad ani nemá cenu tahat špagát
. Jinak kde jsi byl?
. Jinak kde jsi byl?23:56:22
05.09.2008
05.09.2008

Vojtik
23:40:59
05.09.2008
05.09.2008

Matthes, záškodník z TechWebu
-> MOLSO (Hlavný nanášač alkytonu :):
Cerna pricka a ramena, zlute klouby, zluta pera, stribrne stity, cerna prevodovka, puvodne sem chtel cervenou ale prdel sem na to

Cerna pricka a ramena, zlute klouby, zluta pera, stribrne stity, cerna prevodovka, puvodne sem chtel cervenou ale prdel sem na to

23:27:48
05.09.2008
05.09.2008

MOLSO
-> Matthes z TechWebu (serem na modrou krev):
vesela naprava ? ano ale nie všetko inou farbou ja mam v plane len žltu s červenymi doplnkami
vesela naprava ? ano ale nie všetko inou farbou ja mam v plane len žltu s červenymi doplnkami

22:54:31
05.09.2008
05.09.2008

Klubko_
dnes sem delal toto, takze na aute budu delat zitra 

22:46:03
05.09.2008
05.09.2008

minno
MOLSO (Hlavný nanášač alkytonu :) 05.09.08 22:31:21 napsal: -> minno: veruže bude ked budem montovat tlmiče
5s rozkoše a zas bude z domkov vidieť prt

5s rozkoše a zas bude z domkov vidieť prt

22:35:56
05.09.2008
05.09.2008

Matthes, záškodník z TechWebu
-> MOLSO (Hlavný nanášač alkytonu :): Ja je mam taky zluty, ale ne od alkytonu. Koukam ze budes mit taky veselou napravu jako ja, kazdy dil jinou barvou 

22:31:21
05.09.2008
05.09.2008

MOLSO
-> minno: veruže bude ked budem montovat tlmiče 

22:25:29
05.09.2008
05.09.2008

minno
-> MOLSO (Hlavný nanášač alkytonu :): tie domky pružín po založení bude fakt vidno akej farby sú

22:21:41
05.09.2008
05.09.2008

MOLSO
-> WMA - navigátor :): asi jo no 

22:19:29
05.09.2008
05.09.2008

gabo000000 - zrušená registrace
ja som dnes ostal doma
22:19:25
05.09.2008
05.09.2008

WMA - navigátor :)
-> MOLSO (Hlavný nanášač alkytonu :): jsme fakt magoři!!! 

22:18:00
05.09.2008
05.09.2008

WMA - navigátor :)
Jako-> MOLSO (Hlavný nanášač alkytonu :): ...taky to asi přeháním 

22:16:03
05.09.2008
05.09.2008

MOLSO
a malilinko žltej 

22:14:03
05.09.2008
05.09.2008

MOLSO
trošička červenej ...

