-> maca: hmm, kdy se můžu zastavit?

se dohodnem





,dělal jsem to na felicii strýce....vůbec mě nenapadlo blejsknout
























tak zajtra vymenim podlozky, a zas odvzdusnim...





tyjo, tak tomu rikam odlehceni...
























Mam strach z ty druhy strany, tam to je na kasi vic :(



PROMIN - co planujes ? vyvarit predpokladam.




















