Tuxik 02.10.08 13:52:32 napsal:
Dneska jsem odnesl znacky do depozitu... Snad to za rok stihnu dodelattezko
22:15:36 02.10.2008
gim
-> Turda: jen smirek 180 na sucho, 240 a 600 pod vodou a pak na dolesteni houbickou na nadobi tou hrubsi stranou s realem ;-) holt sem doma a vsechny tydle el pomocniky mam na chalupe
21:30:22 02.10.2008
Turda
-> RON: asi joo....jde to všelijakými způsoby!!!! koukal sem na fotky těch kol, jak máš inzerát odkaz na RAJČE! mě se nezdá že by nějak extra lezli....
21:25:38 02.10.2008
matoo
som si dnes priviezol ARCcka z opravy a konecne mozem z casu na cas polestit
21:18:44 02.10.2008
RON
-> Turda: videl bych to na růčo prácičku se šmirglem a drátěným kartáčem, popř něco dráťákem na flexe
21:11:47 02.10.2008
Turda
-> Turda: a čim si to brousil, nějakou mini bruskou?
-> Turda: to brouseni sem mel za necelou hodku hotovy, neni to do zrcadlova, ale tak akorat
18:47:17 02.10.2008
Turda
-> gim: máme stejný volantík... , já bych ho potřeboval jen přebrousit je celý opráskaný....ale je to parádní věc
18:39:39 02.10.2008
havlik
-> hawkeye: tak až se ti uklepe tak ho pozdravuj
16:27:30 02.10.2008
suri
-> Gemini: je pekne len volaka nevydarena zakruta
16:26:14 02.10.2008
Gemini
toto video som robil 2 hodiny, dufam ze ocenite par dobrych skodoviek(Pistove turbokilo,nejake RS, auta od PMautosport atd)
KW bergtrophy Jankov vrsok 08
15:36:40 02.10.2008
gim
tak tady je v cely svy krase :-) dneska brouseni necelou hodku a pak si vyhrat kozenkou cca 2hodky, jezde prisit tu kozenku co je pres nejty a bude to ok
-> Tuner#2: já taky jezdim s vejfukem jen na svodech ale že by to bylo v něčem lepší to se mi moc nezdá..
14:08:44 02.10.2008
David29
Já dneska přidělal umyvadlo
13:55:50 02.10.2008
gim
ja dneska lestil volant, ale nejak se mi kousnul telefon a fotak ma v haji kartu takze fotky asi pozdeji
13:52:32 02.10.2008
Tuxik
Dneska jsem odnesl znacky do depozitu... Snad to za rok stihnu dodelat
11:21:24 02.10.2008
aDAm
-> MATTESS: no tak kdyby tam dali pevne spoje ke kastli tak to ten vyfuk urve...
10:35:58 02.10.2008
MATTESS
-> aDAm: ale princip je stejný. Taky tam mohli dát pevný spoj. Ale rezonovalo by to a dost. každý pevný spoj přenáší vybrace, chvění. Stejně tak držák od výfuku k převodovce.
10:31:19 02.10.2008
aDAm
-> MATTESS: a proč ostatní auta mají výfuk na silentblokách? protože jim vede pod celou karosérií...a ne jak u shades kde drží jen na motoru.
10:10:26 02.10.2008
Nouf
-> Klubko_: já dřepím ve škle a ty si vesele pracuješ koukám, to se pak budu muset přijet podívat a hlavně svést s tím horským převodem to poletí jak o život
10:07:25 02.10.2008
FORM - zlomená ojnice
ještě se doporučuje dát pod přírubu výfuku dvě těsnění pro zmenšení přenosu vibrací, velký efekt už to asi mít nebude, ale za zkoušku by to stálo
08:38:33 02.10.2008
Nwkt
-> Tuner#2: Syny takhle jezdil 2 roky
08:38:09 02.10.2008
Tuner#2 - zrušená registrace
-> minno: JJ MATTESS má pravdu, zkus si někdy ject s výfukem jen na svodách. Neboj vydrží to, jezdil jsem takhle asi týden a byl to fakt rozdíl.
08:33:02 02.10.2008
MATTESS
-> minno: no jistě, ale druhé uchycení je pružné. Zkus někdy ten držák odstranit úplně.
08:25:15 02.10.2008
minno
-> Klubko_: tie matky na bloku sa vykrúcať nezvýknú, jedine ten jeden vypušťák na vani....teraz je to utiahnuté, a do ďalšej výmeny oleja bude pokoj :) no a potom sa maximálne oškrú hrany, povrch matky sa nepoškodí....
08:23:12 02.10.2008
minno
-> MATTESS: hej lenže touto úpravou je výfuk stále pevne nehybne spojený s motorom na prírube...
08:19:10 02.10.2008
MATTESS
-> aDAm: taky jsem to měl a rozdíl znát byl. Ostatní auta mají výfuk taky na silentblokách.
08:03:32 02.10.2008
aDAm
-> Klubko_: hmm vibrace z výfuku jo, se ti přenášely po čem? po motoru? podle mě je tahle úprava držáku jen subjektivní pocit, ja to měl a změnu jsem nepozoroval. Pokud by byl výfuk držen kastli bylo by to něco jiného ale takto...
07:39:44 02.10.2008
gabo000000 - zrušená registrace
-> RON: nie..zatial nie..ale spodok motora ma predpripravu:) ked tak ina hlava a môze ist:D..ale nepravdepodobne..
-> suri: neviem..snad cez vykend
01:52:43 02.10.2008
Klubko_
-> minno: jak tak vidim ty krasne nabarveny matky na motru, napada me kdys je barvil? Pred namontovanim nebo az po utazeni? Utahovanim musi jit barva dolu ne?
01:50:25 02.10.2008
Klubko_
a po vice nez hodine cisteni syntetickym redidlem (dosel mi tech. benzin) sem byl slusne sfetovanej, ze sem jak ozralej z garaze
tak jako zdejsi lestici kanalu hlavy sem si vyzkousel, jaky to je opracovavat vnitrek kolinka na vyfuk. Zfrezoval sem hrany a vnitrek prejel smirk. kotoucem hrubosti 80