skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 114751 až 114800) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
22:41:08
04.10.2008
04.10.2008

minno
-> Klubko_: tak držiaky tlmičov si zrobil fakt pekne, ale tiež nechápem ako sa vám to podarilo utrhnúť.
22:39:15
04.10.2008
04.10.2008

Klubko_
jinak sem dnes vyhral 2.misto na sraze skoda clubu olomouc
(kterej sem asi ja?) 
(kterej sem asi ja?) 
22:34:15
04.10.2008
04.10.2008

Klubko_
-> suri: a to se utrhlo? Tak to je mazec. Taky ti hezky hopsalo kolo na dirach?
22:32:43
04.10.2008
04.10.2008

Klubko_
gabo00000 04.10.08 16:56:23 napsal: Klubko_ 03.10.08 22:20:40 napsal: zesilil sem misky spodniho uchyceni prednich tlumicu. Pc. misek 30kc/kspekne srpavene.aj som to robil tiez ale ne tak preciznemusim rict, ze s jednou sem si hral mozna skoro hodinu. Pekne vyklepat plech do obloku, pak pritvarovat jednu stranu, obrousit novej plech podle packy te misky, tu pribodnout, dotvarovat oblouk a druhou stranu, obrousit, taky pribodnout a nakonec doklepat strany toho oblouku a privarit a hotovo
akorat sem to pak nijak nenatrel, takze to zrezne
asi to pak necham opiskovat s celou napravvou.
akorat sem to pak nijak nenatrel, takze to zrezne
asi to pak necham opiskovat s celou napravvou.22:31:46
04.10.2008
04.10.2008

myschaak AZNP K.Hora
-> felda1,6: si říkám jestli nepíšeš z ameriky

22:30:27
04.10.2008
04.10.2008

felda1,6
UF dnes jsem domaloval 73tí patro v našem paneláku,ještě mi zbývá 43.....
(nemáme tak vysokej panelák,ale tak dlouhej
)
(nemáme tak vysokej panelák,ale tak dlouhej
)22:21:37
04.10.2008
04.10.2008

suri
-> Klubko_: klasika to bola
22:19:28
04.10.2008
04.10.2008

Klubko_
suri 04.10.08 07:57:45 napsal: -> Klubko_: tie misky tlmicou su pekne na hovno mne jedna praskla a druha odpadla uplne ten spodok po par km,,,,neprajem ti to len upozornujemto ti uletelo na seriovejch tlumicich? Ja mam ve vsech tlumicih hydraulickej s prevodovym olejem a uplne prvni nevyztuzeny misky mi to na jedne strane zlomilo a na druhe rovnou vytrhlo z ramene. Tak sem koupil novy a rovnou je vyztuzil. Ted uz to nevyleti 

20:51:02
04.10.2008
04.10.2008

petřík
tak sem dneska za asistence taťky dodělal jednu stranu :) takže ještě si střihnu druhou doufám že bude zase nějakej pomocník po ruce protože pasovat to sám je pekelný :)
petrvod.rajce.idnes.cz/vy vareni_den_druhy
petrvod.rajce.idnes.cz/vy vareni_den_druhy
20:20:20
04.10.2008
04.10.2008

J3STER
Já jsem dneska slavil tátovy jednapadesátiny. Jako dárek odemě dostal cédéčko s Jirkou Šelingrem, a ještě jsem mu zprovoznil cívkový magnetofon. A jako odměnu za tu opravu mi pustil jednu pásku.....Olympic, Katapult, Karel Gott...to bylo v pořádku, ale přepnul na jinou stopu, změnil rychlost přehrávání...a....Moravan
ka!!!!..chlupy na zádech se mi ježily hrůzou.
To byla ale podpásovka!
Jinak přístroj je to zajímavý a hraje pěkně.
Jen je škoda, že těch cívek s páskou nemá víc aby bylo co poslochat.
To byla ale podpásovka!
Jinak přístroj je to zajímavý a hraje pěkně.
Jen je škoda, že těch cívek s páskou nemá víc aby bylo co poslochat.
20:19:51
04.10.2008
04.10.2008

Matthes, záškodník z TechWebu
Ja dodelal komplet svislaky, oser prace 

20:14:33
04.10.2008
04.10.2008

myschaak AZNP K.Hora
tak teď jsem se vrátil z lovu náhradních dílů pro šváru,tímto děkuji fff za obchod....

19:55:56
04.10.2008
04.10.2008

RON
myslel jsem ze prijdu o nervy, ale palubovka je tam... prace od 10 rano do ted
jdu se uklidit k pritulkyni
jdu se uklidit k pritulkyni19:48:19
04.10.2008
04.10.2008

matoo
a takto to vyzeralo pri lesteni...
19:41:35
04.10.2008
04.10.2008

matoo
som sa dnes pustil tak vlazne do lestenia tohoto. snad to bude k svetu


17:43:58
04.10.2008
04.10.2008

Pavel P..
dneska větévka dovařil 130ku, já to vybrousil a natřel základem.. už jen vyspárovat, a natlumexovat

17:36:31
04.10.2008
04.10.2008

MOLSO
-> minno: medzi výstuhy tých rohov som natlačil tu tavnu tyčinku do tej tepelnej pištole ... hadam to vydrzi ...
a ty si te kontrolky tlačil na vykres alebo fotopapier ?
a ty si te kontrolky tlačil na vykres alebo fotopapier ?
17:30:55
04.10.2008
04.10.2008

David29
Já dneska pasoval FE palubku 

17:30:39
04.10.2008
04.10.2008

minno
-> MOLSO (Hlavný nanášač alkytonu :): tak je v pohode ten ramik? rozky to vydrzali? inac tie symboly kontroliek - ak vidno po okrajoch tych kruhov biely papier od strihania - zafarbi to ciernou fixou a ani nebude vidno, ze ta kontrolka nie je origo.
17:12:14
04.10.2008
04.10.2008

MOLSO
-> suri: díky táto 

16:56:23
04.10.2008
04.10.2008

gabo000000 - zrušená registrace
Klubko_ 03.10.08 22:20:40 napsal:
zesilil sem misky spodniho uchyceni prednich tlumicu. Pc. misek 30kc/kspekne srpavene.aj som to robil tiez ale ne tak precizne
zesilil sem misky spodniho uchyceni prednich tlumicu. Pc. misek 30kc/kspekne srpavene.aj som to robil tiez ale ne tak precizne

16:48:50
04.10.2008
04.10.2008

suri
-> MOLSO (Hlavný nanášač alkytonu :): ja som ti tie tlmice nechal komplet misky gumy spodny drziak srubka 12,9...
16:48:49
04.10.2008
04.10.2008

MOLSO
od predvčera už kobercujeme !!!


16:47:12
04.10.2008
04.10.2008

MOLSO
nejake podložtičky a ine chobotinky na tlmiče 

16:45:28
04.10.2008
04.10.2008

MOLSO
potom som ešte spáchal tieto prekrasne budiky 
(špeiálne verejné poďakovanie minnovi za rámček
)
p.s. tie symboly kontroliek nevšímat - nemám fotopapier
potom prerobim

(špeiálne verejné poďakovanie minnovi za rámček
)p.s. tie symboly kontroliek nevšímat - nemám fotopapier
potom prerobim
16:42:07
04.10.2008
04.10.2008

suri
-> MOLSO (Hlavný nanášač alkytonu :): vieme ale nestihame
16:41:25
04.10.2008
04.10.2008

MOLSO
Dnes som spáchal tieto tlmiče - zadné fungláče - uloženky od súdruha airbladea, predné z modrooka v matnej čiernej 
btw čakam na tie pritvrdene
(vy viete koho sa to tyka
)

btw čakam na tie pritvrdene
(vy viete koho sa to tyka
)14:28:19
04.10.2008
04.10.2008

suri
ja som dnes dojebal spojovacku riadenia za 400 ma zaujima kde zozeniem novu
07:57:45
04.10.2008
04.10.2008

suri
-> Klubko_: tie misky tlmicou su pekne na hovno mne jedna praskla a druha odpadla uplne ten spodok po par km,,,,neprajem ti to len upozornujem
22:27:14
03.10.2008
03.10.2008

Tuneman2
Ja dnes dělal zadní lemy na formanu..bohužel nemam COčko takže to byla taková "prasopráce" spočívající v odřezání všeho shnilyho..ošetřená zdravyho zbytku a překrytí novejma lemama a nasledny přinýtování...vše pak schová plastovej lem...uznavam je to hnus..ale na spotřebaka to stačí a 1600 jen za vyvaření bez kitu a laku opravdu davat nebudu..to radši udělam nově zadní brzdy a vyměnim silentbloky na ramenech...a den je v prdeli a ja mrtvej...pak sem jestě vyměnil cladič skrz prasklou jednu trubku an tu horní hadici(chcalo to tama) a drbal sem se s rádiem...dneska su opravdu tak nachystanej do hrobu


22:22:54
03.10.2008
03.10.2008

Klubko_
oblepil sem saharu kusem gumy(ta paska je tam kvuli lepeni), protoze sem si myslel, ze na nerovnostech drnci ten plech. Nicmene nelokalizovatelnej zvuk vychazejici zepredu nezmizel


22:20:40
03.10.2008
03.10.2008

Klubko_
zesilil sem misky spodniho uchyceni prednich tlumicu. Pc. misek 30kc/ks
22:12:27
03.10.2008
03.10.2008

Klubko_
-> mischo: na prvni pohled sem si myslel, ze obe cerveny sou tvoje, jen si z 2 fotek udelal 1 - pred a po
ale pak sem si na tym vzdalenejsim cervenym vsiml nefuku
ale pak sem si na tym vzdalenejsim cervenym vsiml nefuku
18:18:49
03.10.2008
03.10.2008

rolls
-> gabo00000: pod soroskou v jednej dedine....v Lipovniku
17:31:38
03.10.2008
03.10.2008

mischo - zrušená registrace
ja som sa bol dnes trosku vyblazniť na aute ..... ktoré auto bude moje?
17:11:40
03.10.2008
03.10.2008

petřík
-> Klubko_: hezky se ti to točí :)
16:14:18
03.10.2008
03.10.2008

Ing. Duso
poskladal jsem skodovku po vyvarani..
14:06:07
03.10.2008
03.10.2008

Pavel P..
-> Bedřich: a jakýpak?

13:33:40
03.10.2008
03.10.2008

Bedřich - zrušená registrace
Já dneska nejsem schopný nastartovat jedno auto....

13:04:06
03.10.2008
03.10.2008

David29
Já sem dneska ze Zelený vyhodil GL palubku, provizorně posadil FE palubku, uklidil vevnitř a umyl zvenku 

06:41:49
03.10.2008
03.10.2008

Turda
-> gim: ahaa, tak to je paráda 

00:39:20
03.10.2008
03.10.2008

Klubko_
00:03:38
03.10.2008
03.10.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> rolls: smiem vediet kde ti striekali autocko?
00:01:32
03.10.2008
03.10.2008

Klubko_
-> Tuner#2: tos napsal dobre s tim nadsenim a elanem
Spis to hlavne chci zkusit, jak se to s takovym sp. bude chovat. Co sem s tim zatim jel, tak na nic jinyho, nez na ty sprinty to fakt nebude. Na 4 2300rpm cca 60km/h a v 90km/h tam bylo kolem 3500 s tim se fakt neda jet delsi streka 
Spis to hlavne chci zkusit, jak se to s takovym sp. bude chovat. Co sem s tim zatim jel, tak na nic jinyho, nez na ty sprinty to fakt nebude. Na 4 2300rpm cca 60km/h a v 90km/h tam bylo kolem 3500 s tim se fakt neda jet delsi streka 
23:39:25
02.10.2008
02.10.2008

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Klubko_: Vozik taky udelam casem, pak je to na chvili no, kdyz clovek nemusi cekat az prijde tata z prace abychom vytahli motor 

23:37:20
02.10.2008
02.10.2008

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Klubko_: Hezký, je z toho vidět nadšení a elán, tak ať je výměna něco platná, já už bych na to byl dnes línej

23:24:13
02.10.2008
02.10.2008

Klubko_
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ja mel auto predloni odstaveny taky tak mesic.
Je ale pravda, ze mi tu vymenu dost usnadnil vozicek, co sem si na to udelal. Sem to proste komplet vytahl, vymenil prevodovku a soupl to zpatky. Tady je vozicek videt asi ze vsech fotek nejvic.
Je ale pravda, ze mi tu vymenu dost usnadnil vozicek, co sem si na to udelal. Sem to proste komplet vytahl, vymenil prevodovku a soupl to zpatky. Tady je vozicek videt asi ze vsech fotek nejvic.
23:21:03
02.10.2008
02.10.2008

Klubko_
-> Tuner#2: ne uplne na sprinty, ale tule vymenu sem udelal konkretne na sobotni sprint. V nedelu pujde zpatky 3,9
23:16:14
02.10.2008
02.10.2008

Zdeněk.
-> Matthes, záškodník z TechWebu: začalo to všechno na rozlučáku v květnu, když mi ožralej kamarád odřel a promáčknul celej bok, mno, tak jsem to začal spravovat, trochu jsem se rozjel a teď to vypadá, jak to vypadá...skoda-virt.cz/cz/.../9802
3 

23:15:59
02.10.2008
02.10.2008

Pavel P..
tak dneska jsme s Větévkou dovařili nejhorší místo, tj konec prahu na pravý straně kterej byl durch... dalších pár maličkostí, takže z 90% vyvařeno, jedna strana nalitá tlumexem, druhá se dobrousí, natře základem, vytmelí a taky naleje tlumexem a hurá spasovat a nalepit blatníky.


