
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 114651 až 114700) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
22:53:47
05.10.2008
05.10.2008

felda1,6
-> FORM: já chci taky

22:52:20
05.10.2008
05.10.2008

felda1,6
-> Matthes, záškodník z TechWebu: 33tis hrubýho za 14 vchdů....přepočítáš na hodiny a ...
jinak jsem odpoledne jel z kámošem pro Toledo a pro plyn z feldy a motor z fábky,cestou mi na přejezdu vypadla mlhovka,pravděpodobně mi jí chtěl někdo ukrást, a v Boleslavi mi prasknul homokineťák. ostuda ,já a na plátně domu 
jinak jsem odpoledne jel z kámošem pro Toledo a pro plyn z feldy a motor z fábky,cestou mi na přejezdu vypadla mlhovka,pravděpodobně mi jí chtěl někdo ukrást, a v Boleslavi mi prasknul homokineťák. ostuda ,já a na plátně domu 
22:50:25
05.10.2008
05.10.2008

Rapi1
´dokoncil som predne brzdy sorry za kvalitu ale je to telefonom

22:49:17
05.10.2008
05.10.2008

Klubko_
dnes sem si prehodil zpatky 4,44 za 3,9 ale trvalo mi to nejak dlouho
nejakejch 6 hodin
nejakejch 6 hodin22:48:00
05.10.2008
05.10.2008

Rapi1
ja som dnes trosku upravil interier v skodovke k fukcnemu a potom ju aj umyl 

22:45:17
05.10.2008
05.10.2008

Gryzly
-> m8rinek: Jaký exkrementy, to je čokoládová barva.
-> radekp: Jo rychlost jak cyp, druhýho srpna jsem to rozdělal, tad to dva měsíce stálo na kozách v garáži a dneska jsem to vyndal ven, protože musíme do garáže dát brambory. A příští týden mám dovolenou a jak se vrátím zas to pujde na kozy. Musím ještě vyměnit ty držáky podélných ramen. a nějaký další věci. Je to udělaný jen aby to šlo posouvat. poloosy jsou ještě rozdělaný, nemá to tlumiče, pružiny tam jsou ještě starý. nový ještě potřebují vrstvu alkytonu. Jak tu někdo psal že auž ani neví jak se jezdí ve škodovce tak já to mám to samý. dva měsíce ted jezdím Felicíí, formanem a BMW.-> Matthes, záškodník z TechWebu: Nemám u nás je nikde nemaj. Ale ramena pujdou ještě jednou ven tak za 14 dní asi.
-> radekp: Jo rychlost jak cyp, druhýho srpna jsem to rozdělal, tad to dva měsíce stálo na kozách v garáži a dneska jsem to vyndal ven, protože musíme do garáže dát brambory. A příští týden mám dovolenou a jak se vrátím zas to pujde na kozy. Musím ještě vyměnit ty držáky podélných ramen. a nějaký další věci. Je to udělaný jen aby to šlo posouvat. poloosy jsou ještě rozdělaný, nemá to tlumiče, pružiny tam jsou ještě starý. nový ještě potřebují vrstvu alkytonu. Jak tu někdo psal že auž ani neví jak se jezdí ve škodovce tak já to mám to samý. dva měsíce ted jezdím Felicíí, formanem a BMW.-> Matthes, záškodník z TechWebu: Nemám u nás je nikde nemaj. Ale ramena pujdou ještě jednou ven tak za 14 dní asi.
22:42:23
05.10.2008
05.10.2008

Matthes, záškodník z TechWebu
-> felda1,6: Nj, tak to je prace na hovno, ale kdyz za to budou penize tak proc ne no 

22:39:39
05.10.2008
05.10.2008

felda1,6
-> Matthes, záškodník z TechWebu: nějakym záhadnym zpusobem jo...dlužili na nájmu,byt se jim prodal v aukci, nabyvatel si na něj vzal úvěr od banky,zjstil že s nima nehne tak se na to vybodl to platit, propadlo to bance a ta má čas............ panelák má 14 vchodů a než dojdem do konce můžem dělat nanovo....dělám to jako brigádu, je to otročina,ale dodělat to už musim
22:18:53
05.10.2008
05.10.2008

Matthes, záškodník z TechWebu
-> felda1,6: No tyvolekravo to je kentus 
A oni tam jeste bydli? Ma cenu to malovat?

A oni tam jeste bydli? Ma cenu to malovat?

22:18:38
05.10.2008
05.10.2008

radekp
-> Gryzly: Cvičíš rychlost na Hrocháč,jo?

22:18:01
05.10.2008
05.10.2008

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Gryzly: A mas na tech ramenech vleckovy silenty? 

22:12:55
05.10.2008
05.10.2008

felda1,6
-> RON: no ve volnu,jsem se nechal ukecat
-> Matthes, záškodník z TechWebu: kdepak,to jen naši méně přizpůsobívý občané luxusně poplivali zdi
-> Matthes, záškodník z TechWebu: kdepak,to jen naši méně přizpůsobívý občané luxusně poplivali zdi
22:09:17
05.10.2008
05.10.2008

m8rinek
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ne ne, myslel jsem to u ramen a tam o rat stylu pochybuju :))) tam mi to přijde spíš jako shampoo shit style :)))
22:05:03
05.10.2008
05.10.2008

Matthes, záškodník z TechWebu
-> m8rinek: Rat style ne?

22:03:45
05.10.2008
05.10.2008

Matthes, záškodník z TechWebu
-> felda1,6 05.10.08 21:53:48: Tam odpraskli nejakyho cigana ne 

22:00:31
05.10.2008
05.10.2008

m8rinek
-> Gryzly: hneda pro pripad projeti psim exkrementem? :)))
21:59:20
05.10.2008
05.10.2008

Gryzly
A todle je o šest hodin později.
21:58:11
05.10.2008
05.10.2008

Gryzly
Taky ve tři. Takový omalovánky
21:57:35
05.10.2008
05.10.2008

RON
-> felda1,6: opravujes interiery panelaku v nedeli?
21:57:28
05.10.2008
05.10.2008

Gryzly
todle je ve tři odpoledne:
21:54:39
05.10.2008
05.10.2008

felda1,6
a po
21:53:48
05.10.2008
05.10.2008

felda1,6
stav před
21:51:37
05.10.2008
05.10.2008

felda1,6
tak dnes další tři patra,ještě 40

21:49:34
05.10.2008
05.10.2008

tunerlada
ja vcera pripravoval napravu na lak nebo spis delal piskovani pro chude..kartac a skrabal a skrabal 

21:44:50
05.10.2008
05.10.2008

haso
ja som bol dneska ale aj vcera v robote a srotoval som krabice, minul asi kilometer lepiacej pasky a celkom sa pritom zabaval
a ked mi dakto povie ze mam setrit papierom tak ho poslem do skladu jak sa tam knemu chova
a ked mi dakto povie ze mam setrit papierom tak ho poslem do skladu jak sa tam knemu chova
20:46:44
05.10.2008
05.10.2008

petřík
-> minno: kdo neotvírá odkazy kde je asi 100 fotek ,má nemístný poznámky 

20:36:14
05.10.2008
05.10.2008

Nwkt
-> FORM: Co to stojí?
20:34:27
05.10.2008
05.10.2008

minno
-> petřík: kto nefotí, nerobí :))
respektíve robí, ale nikto mu to neverí :))
respektíve robí, ale nikto mu to neverí :))
20:17:38
05.10.2008
05.10.2008

petřík
takže den tři :) jinak koukám člověk jak sem nedá fotku tak jakoby nebyl :D
petrvod.rajce.idnes.cz/vy vareni_den_treti
petrvod.rajce.idnes.cz/vy vareni_den_treti
19:59:33
05.10.2008
05.10.2008

FORM - zlomená ojnice
.
19:57:36
05.10.2008
05.10.2008

FORM - zlomená ojnice
Já dnes absolvoval školu smyku na Mosteckém Autodromu, je to výborná věc do života, každému doporučuji. Supr zážitek, poučení a zkušenosti k tomu. Pak Vám k tomu můžu něco povyprávět.
19:57:32
05.10.2008
05.10.2008

doly120
-> Borin: ok díky moc:) 
já skoušel tři druhy a pořád mi to nešlo vyleštit... (udělalo mi to jen bíle fleky ktere nejdou dolu
)

já skoušel tři druhy a pořád mi to nešlo vyleštit... (udělalo mi to jen bíle fleky ktere nejdou dolu
)19:52:53
05.10.2008
05.10.2008

havlik
-> Karel.: já mam jen 210tky o 80% tvrdší než serie a tuhostně stavitelný tlumiče tak to bude myslim v pohodě

19:50:55
05.10.2008
05.10.2008

Karel.
-> havlik: no jako já nemám co kecat:o))Most vyztužit, už jsem viděl plno případů, jak se krásně rozšklebil, ale pokud to máš dole jak já a sportovní pružiny a přitvrzený tlumiče, tak máš pravdu, že ten výkyv nebude moc velkej:o)))
19:50:54
05.10.2008
05.10.2008

RON
ja dneska dobastlil cernej interier, srovnal volantik a vyluxoval auti
19:48:16
05.10.2008
05.10.2008

castrol
pripravil som prevodovku na osadenie do škodnej
19:30:47
05.10.2008
05.10.2008

havlik
-> Karel.: co se ti nezdá?:)) ono ten výkyv další bude tak malej s těma pružinama a tlumičema:D Jinak co bys na tom chtěl nějak výrazně vyztužovat?
19:25:15
05.10.2008
05.10.2008

Karel.
-> havlik: tak u 20 to bude dost brzo, jeď na Hrocháč na slalom a 2X a nemáš co řešit
Asi ne, ale škoda, měls to aspoň nějak vyztužit, takhle to není ideál
Asi ne, ale škoda, měls to aspoň nějak vyztužit, takhle to není ideál
19:23:06
05.10.2008
05.10.2008

suri
-> havlik: blba fotka nevypada tak
tak fajne len to dokoncit
tak fajne len to dokoncit
19:22:28
05.10.2008
05.10.2008

havlik
-> Karel.: vidíš správně no:) až udělá přijde řešení ala bery

19:21:36
05.10.2008
05.10.2008

Karel.
-> havlik: nějak nevidím vyztuženej most, asi ti brzo udělá papapa

19:20:28
05.10.2008
05.10.2008

havlik
-> suri: 20

19:20:03
05.10.2008
05.10.2008

suri
-> havlik: 18?
19:19:32
05.10.2008
05.10.2008

suri
-> MOLSO (Hlavný nanášač alkytonu :): vidis a ja som dnes 4krat rozdelal prevodovku riadenia a ak teraz nepojde serem nan
19:18:56
05.10.2008
05.10.2008

havlik
stabík je tam:) ale byl to boj
19:18:01
05.10.2008
05.10.2008

MOLSO
dnes som skompletoval a namontoval tlmiče na auto, namontoval plech kryjuci chadiace trubky pod podlahou, namontoval prednú masku, predne sedačky, lucasy, nastavil približnu geometriu zadnej napravy, dotiahol kocky, dotiahol spoj rameno - nohavica, a zahol hranate podlozky pod maticami, dotiahol predny naraznik, zapojil predne smerovky a zistil zavadu svetiel .... 

19:13:09
05.10.2008
05.10.2008

Mantrabeach
-> minno: škodovečka pochrupuje v garáži.tý sem dopřál novou baterku a udržovací trafo aby se nevybíjela.No nic moc.takhle zdravý to asi u feliny nebude a to je ze stejný doby

18:47:34
05.10.2008
05.10.2008

Tampajs
-> Borin: Ty jo koukal sem na tu leštěnku respektive brusnou pastu na netu a to zní hodně dobře

18:41:51
05.10.2008
05.10.2008

Matthes, záškodník z TechWebu
-> minno:
Ja bych trojkoveho... 
Ja bych trojkoveho... 
18:40:04
05.10.2008
05.10.2008

minno
-> Mantrabeach: nič moc teda
, radšej hoď nejaké foto škodovky
, radšej hoď nejaké foto škodovky
