














ok díky :) myslel sem že to bude trvat dele


pedal makksi ako spojkovy a ručka na 12 zub a nebrzdila
teraz ked to prišlapnem tak spolujazdec si pomaly bucha hlavu o palubku






dekuju mockrát všem 
takže takto vyzeral kotuč pri nasazovani predneho kolesa:
)



ale nehovor nic o lakovani bo ho stveme s tym striekanim..

skoro ... bolo by aj to... ale ten prepis je nenormalne drahy !!!
tak daco pokukat dake tie vase kary ak uvidim pofotim kamaratovim fotakom...
mozno aj stretneme sa 




si sa nevedel dockat cvo ???
podla mna vypada skvele !!! trocha ocistit... a je krasna !!!











programator NC-CNC obrabacich a zvaracich strojov





mam uz pobalene veci ale co nemam to je fotak sakra a bude po kilach...
tak CECHOM budem mesiac
hii




Kazdopadne skodovkou by to bylo zajimave 







20mm stabík jezdím 4. rok, letos plný profil bez stočených konců v tvrdém uložení a most mám jel kolem dokola ovařený a drží to bez problému. Hlavní je aby se stabík o most neopíral, tím se právě ty plechy trhají, rozhodně ne nakláněním auta, to není díky tlumičům a pružinám tak velké


takovej je život. Stejně to někam pošlu až to poskládam 











no ne, 4,22 este nemam
tak proto zatim prehazuju. Ale pres zimu uz doufam suchej 4,22 sezenu nebo prestavim sam. Ale stejne esi budu dal jezdit do skoly autem, tak tam necham 3,9 a na prazky nahodim 4,22.

Unasec nebo hridel?


daj tam 4,22 a bude akurat 