









sotva to toci, pustim starter a chytne to
Prijedu dom, merim napeti a na svorce altiku je o 1V min, jak na baterce. Co to kua ma byt? Od baterky ke starteru mam drat z trabanta, tj jednou takovej jak v sade a od starteru k altiku je standartni. Jedine ze by se to ztracelo ve spoju na starteru




fakt nic moc potom oprava fava potom auty A6 a potom BMW 318i fakt mamakany den a nasledne obhliadka nasledujuceho milaciky v stredu by mal byt moj
no uz teraz sa nemozem dockat





pred zimou vzdy preventivne dobit 



Rádio nejlevnější od Sencoru co jsem našel. Ve dveřich repro v tom origo papundeklu a vzadu taky v tý měký desce. Ale na cesty do práce to stačí

skodovka zas nasrala, vybila sa mi baterka ked som dakam potreboval ist...uz toho mam plne zuby

nejak vela nie? to asi nebolo moc legalne...















A to mě eště čeká cesta domov





















robota nic moc ale aspon som sa nemusel ucit
ale zima bola ...
skrehnuty som bol cely... a prsty ani nehovorim...











