skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 112001 až 112050) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
16:23:39
08.12.2008
08.12.2008

Syny
-> doly120: A me rekli, ze to nejde, ze abych mohl na sebe mit naspany auto musim bejt plnoletej.
16:22:10
08.12.2008
08.12.2008

doly120
-> Turda: Koukám že má každý jiný informace...
Na tohle sem se ptal přímo úředníka jak sem přihlašoval rapida a říkal že to normálně pujde...
Na tohle sem se ptal přímo úředníka jak sem přihlašoval rapida a říkal že to normálně pujde...

16:16:59
08.12.2008
08.12.2008

Syny
-> aDAm 08.12.08 15:12:53: Ale potrebujes - proto je moje auto psany na matku 

16:07:31
08.12.2008
08.12.2008

doly120
-> Zeke: to je sice pravda ale abys na mě nezapoměl
-> Czkedar:
toho bych se nebál...
i když... 

-> Czkedar:
toho bych se nebál...
i když... 
16:04:44
08.12.2008
08.12.2008

Czkedar
-> Zeke: jeste se po ceste nekde ztrati

15:54:28
08.12.2008
08.12.2008

Klubko_
-> suri: -> gabo00000: az ted sem si toho zigula vsiml 

15:34:05
08.12.2008
08.12.2008

Zeke-ten šestý
-> doly120: bral sem to odpredu,pasy sou furt v aute,ale stejne je to jedno,protoze ty nez prijedes do Prahy,tak to bude trvat :)
15:30:24
08.12.2008
08.12.2008

Turda
-> aDAm: tak asi tak.....já osobně taky nevim jak to je.....jeden řiká "tamten mi řek že můžeš" další řiká že "tamten mu řek že to nejde!!!" mě osobně je to jedno a zůstávám u názoru že to nejde!!! mnoho lidí mi to potvrdilo a vlastně i člověk kterej ty přihlášení má na starost.....takže taak!!! třeba v jiných krajích to jde, ale tady to hold nejde!!
15:22:21
08.12.2008
08.12.2008

Tampajs
-> aDAm: Potřebuješ :) a hádal bych se klidně dokrve
jediná možnost je provozovatel a vlastník.. Ale v případě toho že by si pak chtěl bejt provozovatel tak se to zase počítá jako přepis
jediná možnost je provozovatel a vlastník.. Ale v případě toho že by si pak chtěl bejt provozovatel tak se to zase počítá jako přepis15:12:53
08.12.2008
08.12.2008

aDAm
-> Turda: abys mohl přihlásit auto nepotřebujš mít 18...
15:09:53
08.12.2008
08.12.2008

Turda
-> David29: a ty si si auto přihlásil když ti ještě nebylo 18??
14:46:06
08.12.2008
08.12.2008

doly120
-> Zeke: Pásy si už vyhodil?


14:16:57
08.12.2008
08.12.2008

havlik
-> Zeke: hlavně si měl vyfotit ten roztrženej kufr

14:14:35
08.12.2008
08.12.2008

Zeke-ten šestý
-> havlik:
bo v nedeli nebyl nikdo kdo by to fotil

bo v nedeli nebyl nikdo kdo by to fotil

14:12:18
08.12.2008
08.12.2008

havlik
-> Zeke: to nejsou moc aktualní fotky
14:09:42
08.12.2008
08.12.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> Klubko_: jaka lakovna tyvole? to som striekal ja v garazi:D:D:D
14:06:57
08.12.2008
08.12.2008

Zeke-ten šestý
-> Zeke 08.12.08 14:06:30: *rapid
14:06:44
08.12.2008
08.12.2008

David29
-> Turda: Kdo ti to řikal?
14:06:30
08.12.2008
08.12.2008

Zeke-ten šestý
Aktualni stav je ze rpid nema predni okno,pravy dvere atd...
14:05:20
08.12.2008
08.12.2008

Zeke-ten šestý
Motor jde ven
13:31:24
08.12.2008
08.12.2008

Turda
-> David29: ale hovén...prostě to nejde!! neuděláš nic!!
13:14:12
08.12.2008
08.12.2008

David29
-> Turda: Ale může bejt na tebe přihlášený
Jenom provozovatele uvedeš jako matku, a toho pak neni problém změnit...
Jenom provozovatele uvedeš jako matku, a toho pak neni problém změnit...13:00:56
08.12.2008
08.12.2008

Turda
-> David29: I am not plnoletý 

12:56:41
08.12.2008
08.12.2008

David29
-> Turda: Proč to nebude na tebe?
12:52:25
08.12.2008
08.12.2008

Turda
-> Tampajs: takže hotové vyřízené...no tak teď sem na řadě já
trocha mi sere že to nebude na mě...ale co se dá dělat no!! hlavně že to bude přihlášený!!
trocha mi sere že to nebude na mě...ale co se dá dělat no!! hlavně že to bude přihlášený!!
12:11:51
08.12.2008
08.12.2008

vaclav785
-> Tampajs: tak jsi to stihnul gratulace
12:09:24
08.12.2008
08.12.2008

Tampajs
Dnes sem konečně přihlásil auto na sebe

11:16:10
08.12.2008
08.12.2008

Klubko_
-> suri, gabo00000: kde mate toho žigula? 
-> MOLSO: to vis, vetsina lidi jezdi do lakovny na plechach, co dum dal, ale gabo00000 si muze dovolit na OZetech
-> gabo00000: jen si delam srandu

-> MOLSO: to vis, vetsina lidi jezdi do lakovny na plechach, co dum dal, ale gabo00000 si muze dovolit na OZetech
-> gabo00000: jen si delam srandu
10:52:02
08.12.2008
08.12.2008

darabos
a je na hrubo hotova doska palubovky do stovky z hliniku, este diery pre budiky, prepinace a nalakovat alebo potiahnut nejakou latkou...
09:23:58
08.12.2008
08.12.2008

Matthes, záškodník z TechWebu
-> MOLSO: Si montoval zotrvacnik a nemel si tam remenici co? 

23:49:19
07.12.2008
07.12.2008

MOLSO
ja som dnes montoval zotrvačik a akosi sa mi podarilo vyhodit vnutorny axial
vana uz prilepena na silikon .... stvrt hodiny som sa ju snazil odlepit no
sranda bola ... axial som napravil a vanu dal na klasik tesnenie ....
holt asi blbej den
vana uz prilepena na silikon .... stvrt hodiny som sa ju snazil odlepit no
sranda bola ... axial som napravil a vanu dal na klasik tesnenie ....
holt asi blbej den23:36:36
07.12.2008
07.12.2008

Samantus
No a dneska sem na tom mondeu dodelal parkovaci asistent a automaticky spinani svetel
18:09:08
07.12.2008
07.12.2008

radek
nažrzal jsem nějake desky na subaš do feldy at tam neusnu
17:57:30
07.12.2008
07.12.2008

MOLSO
-> gabo00000: co furt na vsetko davas tie OZety ? 

17:30:54
07.12.2008
07.12.2008

Bery
-> jate-line: periferně vidim ručičku,takže neni potřeba měnit
16:24:31
07.12.2008
07.12.2008

doly120
-> Maxx: No zatím jen základní kurz na plamen ale nejak v březnu budu mít i na ceočko


15:24:20
07.12.2008
07.12.2008

myschaak AZNP K.Hora
tak včera byl vejlet s kámošem pro garde...630km,bylo to jen kousek

15:18:30
07.12.2008
07.12.2008

suri
-> gabo00000: vyzerá tak ale nie favo pekné
15:16:03
07.12.2008
07.12.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> suri: ked vidis blatnik zigulaka uz vies posudit ze je pekny?

15:14:24
07.12.2008
07.12.2008

suri
-> gabo00000: pekný žigul :)
15:13:45
07.12.2008
07.12.2008

gabo000000 - zrušená registrace
15:00:53
07.12.2008
07.12.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ja mam rad civika ale a drift potrebujes zadnohrab

14:59:25
07.12.2008
07.12.2008

Matthes, záškodník z TechWebu
-> gabo00000: Tady sem dycky jezdil s focusem celou hru
Skoda ze tam je jen vejce a ne kombi 
Skoda ze tam je jen vejce a ne kombi 
14:58:39
07.12.2008
07.12.2008

Pavel P..
-> petr s: to jo... ráno jsem odjel uplně v klidu, dojedu na místo a po 6 hodinách když chci odjet tak to nechtělo chytnout....
14:58:02
07.12.2008
07.12.2008

gabo000000 - zrušená registrace
treing:D
14:53:09
07.12.2008
07.12.2008

petr s
-> Pavel P..: Tohle bylo kouzlo těch zapalování
14:33:23
07.12.2008
07.12.2008

Pavel P..
já dneska zase měnil ETZ za cívku, zase přestalo makat...
14:32:53
07.12.2008
07.12.2008

petřík
-> jate-line: taky bych ho s tim rychloměrem prohodil :) ale jinak moc hezký
14:21:58
07.12.2008
07.12.2008

jate-line
-> Bery: Proč máš otáčkoměr tak vpravo? Vždyt na to nemůžeš vidět 

13:54:47
07.12.2008
07.12.2008

Matthes, záškodník z TechWebu
Ja cistil splachovadlo u hajzlu pac se tam dostal bordel z potrubi 

