-> ajok: Tovární elring, s logem, bez červené čáry.
Víček jsem zkusil víc, leda že by byla prasklá nádobka u víčka nebo něco takového, ale to si myslím že by pak utíkalo furt.
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
skoda.virt.cz
... Škoda MB, 105, 120, 130, 135, 136, Rapid, Garde i starší a speciály
Nejbližší srazy a akce
| datum | nazev | misto |
|---|---|---|
| 26.06. - 28.06.2026 | Pohofest - sraz vozidel Škoda | Přestavlky / Nabočany |
| 24.07. - 26.07.2026 | Felda meet no.7 | Vlachovice Vrbětice |
| 31.07. - 02.08.2026 | 6.Valašský Škoda Sraz | Vrbětice , výletiště |
| 12.09.2026 | Veteráni navždy | Janov nad Nisou, sokolovna | Další akce a srazy... |
Nejnovější články
Aktuální galerie
Poslední příspěvky v diskuzích a komentářích
22:26:03
28.06.2026
28.06.2026

Tom Troll
22:18:58
28.06.2026
28.06.2026

ajok
[p#4148217] jj, co jsi daval za tesneni? ta litajici voda je divna... nemas jen spatnou gumicku na vicku? BAZ mi taky kvuli takove blbosti zacal varit
























