[p#4148171] v octe mam kabinovej asi 5 let, vzdy ho vyklepu a vysaju, je to ten s uhlim... zbytecne vyhozene penize to menit, ten vymenim, az me nastve ze do auta nepujde vzduch, jak nejde o agregaty, tak jde o prd :), palivovej v naftove octe jsem menil po 30tis.km, benzinovej ve sve octe menim pri 3. oleji, takze necelych 45tis.km, haldex pri 30tis.km
Ted se chystam pripravovat naftovou octu na zimu, porad do me nekdo huci, proc se toho auta nezbavime, pritom me octy mi uz je na zimu lito (tech orezlinek, co letosni zimu pribylo :/), nivu taky chranim od soli, passat je naprosto neschopnej, takze prave o tu octu se asi v zime budeme s pritelkyni rvat :)
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
skoda.virt.cz
... Škoda MB, 105, 120, 130, 135, 136, Rapid, Garde i starší a speciály
Nejbližší srazy a akce
| datum | nazev | misto |
|---|---|---|
| 26.06. - 28.06.2026 | Pohofest - sraz vozidel Škoda | Přestavlky / Nabočany |
| 24.07. - 26.07.2026 | Felda meet no.7 | Vlachovice Vrbětice |
| 31.07. - 02.08.2026 | 6.Valašský Škoda Sraz | Vrbětice , výletiště |
| 12.09.2026 | Veteráni navždy | Janov nad Nisou, sokolovna | Další akce a srazy... |
Nejnovější články
Aktuální galerie
Poslední příspěvky v diskuzích a komentářích
04:02:08
27.06.2026
27.06.2026

ajok























