-> mischo: 110km/h? A jelikož to byl kombajn, tak pochybuju že to bylo na dálnici, ne?
19:28:22 15.08.2008
Klubko_
to je od te zaci listy? tu mel vepredu, nebo na voziku? Nejak to nechapu, jak se to povedlo
18:38:34 15.08.2008
mischo - zrušená registrace
-> Klubko_: -> Borin: jj je to od kombajnu heh
18:37:53 15.08.2008
mischo - zrušená registrace
-> VooDoo- Ondris: no vinu dali tomu chalanovi na favorite ..... ked vybocil bes smerovky a bez toho aby sa pozrel do spetaku tak som bol tesne zanim ....a v 110 km/h som uz nemohol robit nic ine ako to strhnut do lavej strany ale nepomohlo .....ja rozbity cely predok na favorite .... rozbite zadne svetlo a puknuty naraznik
18:35:29 15.08.2008
mischo - zrušená registrace
-> ZbyŠek: tri hodiny som tam tvrdol heh
18:16:48 15.08.2008
Borin - Král tuzerů
-> Klubko_: Od kombajnu
17:55:18 15.08.2008
Klubko_
-> mischo: od ceho sou ty dirky v zadnim narazniku?
17:53:35 15.08.2008
VooDoo- Ondris
-> mischo: podle toho jak to vidim tak už si byl u něj zezadu v předjíždění a on tam vjel zrovna co? Jak to vidíš se zaviněním? jestli dával blinkr tak počítej s tim že to je i tvoje vina. mě se stalo na motorce něco podobného ale ne s kombajnem. A mam zákaz řízení na 12měsíců.
-> mischo: ale nemyslim v servise ale na silnici kdyz se to stalo a nez se to vse sepsalo odtahlo uklidilo (silnice) a tak
17:24:36 15.08.2008
mischo - zrušená registrace
-> ZbyŠek: no v servise to odhaduju na dva az tri tyzdne ehh
17:23:20 15.08.2008
ZbyŠek
-> mischo: takze prace na cele odpoledne, ne ? (polisi meli co delat i ta odtahovka)
17:20:32 15.08.2008
mischo - zrušená registrace
-> ZbyŠek: bola kolona kvoli kombajnu ..... asik 4 auta pred autom ... tak sa islo predbiehat a chalanisko ktory bol tesne za kombajnom ...sa rozhodol predbiehat ale nepozrel sa do spetneho po naraze s nim estre do auta zo zadu narazil aj ten kombajn
17:18:44 15.08.2008
mischo - zrušená registrace
-> Borin: nie .... naštastie ..... mlady fagan ktory nepozna spetne zrkadla aby sa pozrel ci ho uz niekto nepredbieha
-> Syny: Tak jako i příde.. velký auto sem řidil podruhý v životě, navíc který je stejně dlouhý jako C a dozadu sem neviděl no... a to že sem se opřel o rampu, bylo tim že sem si neuvědomil že neni jen za mnou, ale i vedle mě....
16:30:26 15.08.2008
Nwkt
-> Syny: Kovošrot je blíž
16:29:54 15.08.2008
Syny
-> Borin: Tvuj tatik lakuje? Ja jen at vim koho pak kontaktovat
16:29:27 15.08.2008
Syny
-> David29: Mno ja nevim, ale tobe to prijde normalni?
16:21:00 15.08.2008
David29
-> Borin: Vorvanej bok? To si čet kde...? Opřel jsem se akorát stupačkou o rampu (a ještě k tomu o dřevo), do toho se rukou bouchlo a bylo to zpátky...