A nechce prodat a nechce, béééé






grrr
Musis mit ale poradnej sverac 













Ale ve skutečnosti je to fakt prudší































ale auto mělo už své za sebou ještě před úpravou




v nejhorším koupim lanko a natáhnu ho v puvodním povdenu








bohužel jsem nedobrzdil kolonu no a bylo to...






Soptík nemá ani škrábanec








ani na jedno jsem nedostal ani korunu a tohle bylo za 4800,- což myslim je pěkná cena na ježdění do školy je to ideál :) takže už zbejvaj jenom přední tlumiče a vyměnit prahy se zadníma lemama . snad během příštího měsíce.