
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 115701 až 115750) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
22:08:42
11.09.2008
11.09.2008

Klubko_
-> Borin: to sem varil pred 2 rokama, to sem byl este nezkuseny junak 

22:07:01
11.09.2008
11.09.2008

Klubko_
-> Borin: me to nevadi, spis me to mrzelo, pac sem se fakt snazil
tohle sem varil vetsim proudem, jak tu diru v podbehu a drat furt na minimum. Neco lepsiho z toho asi fakt nevydusim. Nicmene, je to provareny a drzi to
jak pojedu pristi rok do doksu, tak se stavim na zkousku lepciho COcka 
tohle sem varil vetsim proudem, jak tu diru v podbehu a drat furt na minimum. Neco lepsiho z toho asi fakt nevydusim. Nicmene, je to provareny a drzi to
jak pojedu pristi rok do doksu, tak se stavim na zkousku lepciho COcka 
22:01:36
11.09.2008
11.09.2008

Borin - Král tuzerů
-> Klubko_: Tak z5 to co si sem přidal je nářez sváry 5cm od sebe...

21:59:39
11.09.2008
11.09.2008

Borin - Král tuzerů
-> Klubko_: No ty vole...já tě nestírám jen se tě snažím motivovat k lepším svárům...to okolo toho pantu je fakt hnusně zavařený, ale možná to je tím levným COčkem
Kdybys bydlel blíž tak bych tě nechal zkusit moje a třeba by to vypadalo hned líp
Tohle sou kupy drátu...chtělo by to míň drátu nebo víc proudu...radši to už nebudu komentovat, když ti to vadí 
Kdybys bydlel blíž tak bych tě nechal zkusit moje a třeba by to vypadalo hned líp
Tohle sou kupy drátu...chtělo by to míň drátu nebo víc proudu...radši to už nebudu komentovat, když ti to vadí 
21:52:41
11.09.2008
11.09.2008

Klubko_
vpravo
21:51:45
11.09.2008
11.09.2008

Klubko_
vlevo
21:50:45
11.09.2008
11.09.2008

Klubko_
tak ja taky dnes pripravoval do sberu a ty mista, kde sem navaril novej matros, tak sem este striknul nastrik spodku, at je to co nejtezsi a dostanu co nejvic lovacu 

21:49:27
11.09.2008
11.09.2008

gabo000000 - zrušená registrace
for suri..to an tej gume je gumoasfalt..cela rpevodovka bola od neho:D
21:49:04
11.09.2008
11.09.2008

gabo000000 - zrušená registrace
taak
21:48:52
11.09.2008
11.09.2008

Klubko_
-> gabo00000: tys do te prevodovky tam mydlil kladivem, ze ho mas na kazde fotce? 

21:48:28
11.09.2008
11.09.2008

Max
-> petr s: 

21:48:20
11.09.2008
11.09.2008

Syny
-> Max: Kdyz BMW, tak na jezdeni :) S timhle si budu hrat :)
21:47:05
11.09.2008
11.09.2008

gabo000000 - zrušená registrace
21:45:08
11.09.2008
11.09.2008

gabo000000 - zrušená registrace
21:44:42
11.09.2008
11.09.2008

Klubko_
-> petr s:
to se ti povedlo 
to se ti povedlo 
21:44:04
11.09.2008
11.09.2008

petr s
-> Matthes z TechWebu (musim zas něco vymyslet): Ale on to rozdělává do sběru
21:42:55
11.09.2008
11.09.2008

Matthes, záškodník z TechWebu
-> gabo00000: 4 hodiny? Ja se s tim jebal nekolik dni


21:41:24
11.09.2008
11.09.2008

gabo000000 - zrušená registrace
21:40:39
11.09.2008
11.09.2008

gabo000000 - zrušená registrace
21:36:03
11.09.2008
11.09.2008

gabo000000 - zrušená registrace
cistucka z vnutra
21:35:11
11.09.2008
11.09.2008

gabo000000 - zrušená registrace
dnesna 4hodinova robota
21:35:06
11.09.2008
11.09.2008

Max
-> Syny: jejda, ty ses do toho pustil ? já myslel že tě kolektiv přemluvil abys radši investoval do BMW 

21:30:30
11.09.2008
11.09.2008

Syny
Dekuji mnohokrat Pedrosovi, Nwktmu, Tatovi a Mamce za pomoc, protoze bych to bez nich nezvladl :)
21:12:39
11.09.2008
11.09.2008

Saimon2211
125l alias GRED+vrakofil no velmi pekne dakujem, je tam aj moje priezvisko napisane na kazdom budiku, ale dajak to nevidno
21:09:27
11.09.2008
11.09.2008

gred
-> Saimon2211: tak to je hodně dobrý

21:06:34
11.09.2008
11.09.2008

Saimon2211
tak toto som robil dneska aj vcera treba nastriekat este tie 6 kontrolky, ale to bude az tajtra, dufam ze sa vam to bude pacit
21:06:27
11.09.2008
11.09.2008

tunerlada
ja neska dostal rymu,zkopl si palec a sem nasranej na celej svet 

21:02:19
11.09.2008
11.09.2008

MOLSO
-> haso: TAK je to spravne ! :-D akurat na začiatku si zabudol niečo 

20:24:34
11.09.2008
11.09.2008

MerHanz
Dneska sem udělal ze starých GL předních sedaček židle s možností lůžkový ůpravy.Bohužel foto bude až zítra. A taky sem umístil škodnou do garáže, kterou sem za pposlední 3a pul dne vyklidil, a nějak sem se usmislel, že bych prubnul papírovou STK.
20:16:26
11.09.2008
11.09.2008

pyroman
-> FORM: gratulace panáčku... takže na Doksech bude oslava? 

20:14:55
11.09.2008
11.09.2008

suri
-> tomo227-hladač kila: ale cedulka nema s a utom nic spolocne vyfotim ti jednu schade v dedinema v maske znak BMW
20:13:22
11.09.2008
11.09.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
-> petr s: co tam bolo bola cedulka ako vidis,a este tam bola klasicka na zadnej kapote co byva od vyroby Š100 tak ja neviem co stale mas proti...
20:04:03
11.09.2008
11.09.2008

Tuneman2
Taaak ja mam na plynakovi nove svislaky, komplet rizeni, udelanou geometrii a nove barumky napredu..konecne se s tim da jezdit:-)
19:48:21
11.09.2008
11.09.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
-> petr s: ja neviem ale bol som tam ja a videl som tam co som videl...
19:38:25
11.09.2008
11.09.2008

m8rinek
-> tomo227-hladač kila: jo jo 1150 měli chladič za lízem...
19:35:57
11.09.2008
11.09.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
dalsie foto vo fore :-) vytvorim ....
tak sa ho mozte nabazit ako aj ja :-) skoda ze nebolo otvorene kukol by som podrobnejsie
ale nedalo sa
tak sa ho mozte nabazit ako aj ja :-) skoda ze nebolo otvorene kukol by som podrobnejsie
ale nedalo sa19:32:33
11.09.2008
11.09.2008

petr s
-> tomo227-hladač kila: A proč tam je kapota 120S?
19:32:20
11.09.2008
11.09.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
a kilco...zo zadu 

19:31:15
11.09.2008
11.09.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
tak ja no... 

19:30:07
11.09.2008
11.09.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
TAK JA SOM DNES BOL V NITRE ,NA AUTOSALONE A BOLO NIC MOC SICE ZENY,A BABY BOLI PEKNE ALE AUTA NIC MOOC:-/ ALE Z COHO SOM BOL PACH BOLO KILO SKOR UPRAVENE KILO NA SKODU 1150 :-) PRIDAM PAR FOTO :-)
19:06:30
11.09.2008
11.09.2008

haso
-> MOLSO (Hlavný nanášač alkytonu :): krasne si ma nazval

nene normalny paintball maturanti proti druhakom to bude deathmatch...a ja som povedal ked uz prehrame tak musime my maturanti prist autami aby sme hrdo mohli povedat MY sa vozime v AUTACH!

nene normalny paintball maturanti proti druhakom to bude deathmatch...a ja som povedal ked uz prehrame tak musime my maturanti prist autami aby sme hrdo mohli povedat MY sa vozime v AUTACH!

18:51:59
11.09.2008
11.09.2008

MOLSO
-> hašo nebrzdící hluchý spící : paintballom mas na mysli zafarbenie kotučov alkytonovymi nabojmi ?


18:43:51
11.09.2008
11.09.2008

haso
moje srdce konecne dnes zacalo znova bit
som spojazdnil brzdy!!!!!!!!!!!!!
prave vcas, zajtra idem na paintball


som spojazdnil brzdy!!!!!!!!!!!!!
prave vcas, zajtra idem na paintball

17:16:18
11.09.2008
11.09.2008

rolls
odoslal som auto na finalnu pripravu pod lak...mala by trvat 2 tyzdne

16:59:57
11.09.2008
11.09.2008

radekp
Byl jsem auto projet a chová se skvěle!
16:58:50
11.09.2008
11.09.2008

radekp
dneska jsem nasadil kola na auto, vyměnil jsem tlumiče, teď jsou o 25% tvrdší než serie!
16:48:16
11.09.2008
11.09.2008

MOLSO
-> minno: normalne preslo ... mám 12 lahkých závad
a technik odporučil čo najskor vymenit zvislaky 
a technik odporučil čo najskor vymenit zvislaky 
15:28:10
11.09.2008
11.09.2008

minno
-> MATTESS: ano na rok, u nas sa obvykle chodi osobitne na EK a osobitne na TK, a po novom musia na EK aj nove auta s katalyzatorom.
15:20:15
11.09.2008
11.09.2008

Klubko_
to tam maj teda pekne vostry
15:18:04
11.09.2008
11.09.2008

Syny
Bratri maj ME pouze na rok...
