124995 příspěvků (zobrazeno 115301 až 115350) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
11:05:41 24.09.2008
Labros
minno 23.09.08 22:39:50 napsal: -> Pavel P..: no bolo ti to treba zhadzovať tie blatníky? pokiaľ tam boli tak to bolo krásne zdravé
já mu taky řikám že tam neměl jezdit a měl pustit mě prvního
09:13:04 24.09.2008
Pavel P..
-> Syny: prej krásný.,.. počkej udělám lepší fotku foťákem a ne tou posranou nokií... co mě dostalo že někde kde to bylo pořádně nalepený je plech jak novej a vždycky tak 20cm tam kde blatník desedá na obou stranách Péček a na obou vrškách... všude kolem je to rezatý, a při větší síle tam udělám díru šroubovákem....
08:55:26 24.09.2008
David29
Mě dneska vzali Transítka Ty veca sou fakt děsný...ale zase pohodlný
23:27:00 23.09.2008
Syny
-> Pavel P..: takovy krasny rantly a kapsy, co bych za to dal...
ja som dne doniesol frezy na sedla a zabrusil 2 ventyli a super..som happy
23:05:37 23.09.2008
Bery
se řekne nový ventilátor-paráda,ale člověk aby rozebral celý předek a půl dne dělal nový držáky...ještě,že mě to baví))
22:45:57 23.09.2008
Zdeněk.
-> minno: přesně tohle jsem si říkal taky, ale zase jsem tam měl jenom 3 dírky a zbytek je krásně zdravej, zejtra už to bude zase hezký, až tam budou nový plechy
22:45:47 23.09.2008
minno
dnes na discovery ukazovali jedno auto s leštenými mangelsami a povedali "dokonale vyleštěná hliníková kola"
22:42:56 23.09.2008
Pavel P..
jooo jaký to bylo pěkný když tam byli ty krásný blatníky... a všechno bylo zdravý -> Zdeněk.: no tak to je hliník za to platěj víc
22:39:50 23.09.2008
minno
-> Pavel P..: no bolo ti to treba zhadzovať tie blatníky? pokiaľ tam boli tak to bolo krásne zdravé
22:38:19 23.09.2008
Zdeněk.
-> Pavel P..: a pujde do šrotu i s těma hliníkovejma plecháčema?
22:32:57 23.09.2008
pyroman
Pavel P.. 23.09.08 22:30:21 napsal:
jde to do šrotutaková malá dírka a ty by si jí hned chtěl sešrotovat
-> Daff: To já měl dvanácettrosku, myslim že to byl i stejnej výrobce, ale když jsem byl malej, tak jsem holt byl zmetek a zbyl mi po ní asi jenom podvozek
21:42:41 23.09.2008
David29
-> MOLSO (Hlavný nanášač alkytonu :): A ne kdejaká... eLeSo!
21:40:46 23.09.2008
Klubko_
ja mel taky takovou krasnou 120GLs oranzovou a rozsekal sem ju, kdyz sem byl malej beee
tak ja jsem dneska třidil gumy a kola tohle jsou 13ky 14ky a 15ky jsou pouze po 15kouscicha taky jsem sehnal new kola
sice na kšeft ale za ten peniz:D:D
je to na Senovaznym namesti, Budejcaci znaji 386355450, chlapik byl solidni, rpoto mu delam reklamu, tak me nekamenujte :)
19:46:29 22.09.2008
MerHanz
-> Matthes, záškodník z TechWebu: no vidiš jinde sem si to opravil, ale tady sem na to pozapomněl, nj asi bych se mněll vrátit do školy a na základku
19:13:14 22.09.2008
jerrom
-> RON: tak piš...
19:00:30 22.09.2008
RON
Tak dneska nejak marodim, ale nasel jsem kontakt na Budejckou prodejnu autodilu. Chlapik ma spousta novych veci na skodovky, Fava, Feldy vetsinou za 50% ceny, kdyby byl zajem, tak sem dam kontakt.