skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 115201 až 115250) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
20:27:36
27.09.2008
27.09.2008

suri
-> tomo227-hladač kila: a co zase? ved kup nieco zase iba vyberas a nic...
20:25:53
27.09.2008
27.09.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
-> haso: len ja nie


20:19:48
27.09.2008
27.09.2008

Zdeněk.
-> hany: tak to jsem zvědav na zítřejší výsledek, jestli můžeš, tak mi vyfoť detail...dík

20:17:32
27.09.2008
27.09.2008

haso
ako vidim kazdy dnes poctivo maloval

20:15:08
27.09.2008
27.09.2008

hany
-> Zdeněk.: hrbolatá barva na spodky aut
20:12:32
27.09.2008
27.09.2008

MOLSO
ale aj tak ... taketo pekne kolotočove mam na oboch stranach 

20:10:54
27.09.2008
27.09.2008

Zdeněk.
-> hany: co je to šus?
20:10:19
27.09.2008
27.09.2008

Mr_Kubas
Dneska jsem si vyhrál
Uprostřed je to co zbyl z těch původních 
Uprostřed je to co zbyl z těch původních 
20:09:18
27.09.2008
27.09.2008

J3STER
Já jsem dneska natíral alkytonem oplechování střechy na baráku, uskladnil brambory, přemístil otcovy zimní kola natřená, jak jinak, alkytonem z mé do jeho garáže, a řeším montáž světlometů na denní svícení do otcovy Cordoby.
Jo a slemáci už nejsou

Jo a slemáci už nejsou

20:08:28
27.09.2008
27.09.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
A ja som dneska neurobil nic
keby bolo kilo bolo by o robotu postarane !!!
keby bolo kilo bolo by o robotu postarane !!!
20:06:19
27.09.2008
27.09.2008

hany
já spravil dnes toto 

19:50:33
27.09.2008
27.09.2008

MOLSO
dnes som dokončil zadnu napravu nalial brzdovku a odtrhol posrany holender na HSV
nahovno robota 
nahovno robota 
19:29:57
27.09.2008
27.09.2008

milano
utratil som 721.- Sk za zakladnu farbu na lahke kovy, zakladnu polyuretanovu a vrchnu polyuretanovu bielu+ jedno tuzidlo. nastriekal som pavuciny zakladnou a zajtra ideme zahladzovat nerovnosti po pieskovani. kolieska moje teste sa, budu vianoce. ozaj, co by ste obuli na 5,5 palcove disky /znacka+ rozmer/?
16:47:56
27.09.2008
27.09.2008

Fén
-> Nwkt: Ve mě.
16:16:05
27.09.2008
27.09.2008

Nwkt
-> Gabriel: V čem je problém?
16:13:55
27.09.2008
27.09.2008

Gabriel
havlik 27.09.08 14:21:42 napsal:
-> Gabriel: a to je chybaje ale co nadělám. já bych rád něco dělal ale jaksi ještě futr nemůžu
-> Gabriel: a to je chybaje ale co nadělám. já bych rád něco dělal ale jaksi ještě futr nemůžu

16:01:24
27.09.2008
27.09.2008

MOLSO
-> haso: AHA HO cirkusanta
a ja mam zase napravy z kolotoča no 

a ja mam zase napravy z kolotoča no 

14:45:59
27.09.2008
27.09.2008

haso
ja som dneska spravil z normalneho auta cirkusantske

14:29:32
27.09.2008
27.09.2008

David29
Já dneska dělal karbec na fáčku.. a zjistil jsem, že je úplně jinej než SEDR
A pak vyměnil jednu žárovku v přístrojovce u Feldy...
A pak vyměnil jednu žárovku v přístrojovce u Feldy...14:24:49
27.09.2008
27.09.2008

Nwkt
-> havlik: óóó 

14:21:42
27.09.2008
27.09.2008

havlik
-> Gabriel: a to je chyba
14:19:29
27.09.2008
27.09.2008

Gabriel
já jsem neudělal nic jako obvykle
13:46:20
27.09.2008
27.09.2008

havlik
dneska sem udělal tohle 

22:59:24
26.09.2008
26.09.2008

Samantus
-> J3STER: good idea:-)
22:55:25
26.09.2008
26.09.2008

J3STER
Pavel P.. 25.09.08 21:41:17 napsal: -> minno: ano ano.. cikáni si to odvezli...
Ne ty bereš gumy ja radio.
Ne ty bereš gumy ja radio.

22:52:36
26.09.2008
26.09.2008

J3STER
-> Samantus (Ovce? Ne dekuji:-)): Zkus klátit ořechy.....už padají ze stromu.

22:50:54
26.09.2008
26.09.2008

pyroman
-> maca: si ho stihl už i přestříkat jo?


21:34:56
26.09.2008
26.09.2008

Samantus
sakra ja bych klatil............
21:32:14
26.09.2008
26.09.2008

Pavel P..
-> myschaak - diverzant s koženou brašnou: zachraňuju

19:25:50
26.09.2008
26.09.2008

myschaak AZNP K.Hora
-> Klubko_: na tom taky něco bude

19:22:08
26.09.2008
26.09.2008

Klubko_
-> myschaak - diverzant s koženou brašnou: co my vime, do ceho vseho dela. Treba se za tohle stydi
ale necim toho zavodaka zivit musi 
ale necim toho zavodaka zivit musi 
19:18:40
26.09.2008
26.09.2008

myschaak AZNP K.Hora
-> Matthes, záškodník z TechWebu:


19:16:49
26.09.2008
26.09.2008

spartra
zacal vařit druhou stranu
19:14:59
26.09.2008
26.09.2008

Matthes, záškodník z TechWebu
-> myschaak - diverzant s koženou brašnou: No ten sortiment ktery myslis se neprodava jen tak... musis rict heslo a pak projit tajnejma dvermama


19:01:25
26.09.2008
26.09.2008

myschaak AZNP K.Hora
-> Klubko_: akorát koukám že nabízený sortiment nějak neodpovídá

19:00:30
26.09.2008
26.09.2008

Klubko_
hele, gemini ma v ostrave obchod 

17:35:14
26.09.2008
26.09.2008

m8rinek
-> T: prijd si to vyzkoušet :)))
17:34:02
26.09.2008
26.09.2008

T
-> m8rinek: : nemam a kdybych mel tak neprodam,ale mylsim jiny hola treba :-)
17:33:09
26.09.2008
26.09.2008

myschaak AZNP K.Hora
-> Pavel P..: co jí to děláš?

17:17:58
26.09.2008
26.09.2008

maca
u nás je nádherně,tak jsem provětral rapoucha

17:06:11
26.09.2008
26.09.2008

m8rinek
-> T: máš loukotě? prodáš? :D
15:00:09
26.09.2008
26.09.2008

gabo000000 - zrušená registrace
-> Pavel P..: coze? on to predal?
14:46:10
26.09.2008
26.09.2008

T
-> m8rinek: : tak az je budu delat tak se obratim an tebe :-P


09:15:00
26.09.2008
26.09.2008

Pavel P..
-> Pedros: žejo... taky si řikám 

00:18:28
26.09.2008
26.09.2008

Pedros
-> Pavel P..: já bych to přefik flexoue
23:52:26
25.09.2008
25.09.2008

m8rinek
-> T: dle konzultace s lidma co loukotě jezděj, tak se neosvědčil komaxit, dokonce snad ani spešl nátěry, nejlíp držel alu tmel, jemnej tmel, pak plniš a vrchní barva, jen slabé vrstvy, kdybych chtěl to kolo víc na šampona tak nechám stočit límce, středy a ještě tak 2h prstíčkama brousim, nicméně, koleček mám 8 a jsou na závoďáka tak jsem to nepřeháněl, při blízkém ohledání je vidět pár vad, ale dokud mi u těch kol nebude nikdo klečet jsou super...problém je jen s korozí elektronu no...
22:09:34
25.09.2008
25.09.2008

T
-> m8rinek: : takze opiskovat,zaklad nejakej spsl a barva? a lak taky?
21:45:21
25.09.2008
25.09.2008

RON
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : neni ti to blby jezdit v lete i zime na stejnejch kolech?

21:41:17
25.09.2008
25.09.2008

Pavel P..
-> minno: ano ano.. cikáni si to odvezli...


21:39:05
25.09.2008
25.09.2008

minno
-> Pavel P..: takže je nakoniec pravda, že to vetev už hodil zo skaly, kedže jeho auto už pod prístreškom nevidím



