A mam to dle zvolene cesty od 26km do 41km, tech 26 teda neni cesta a jedina niva to zvladne po vetsinu roku :). Ale tak nejblizsi po silnici 35km, s nerespektovani jednoho zakazu vjezdu 31 :).Ve Zdase to bylo lepsi, to jsem 3 - 4 dny chodil domu v poledne a jeden az dva dny v tydnu jsem se vracel klidne po pulnoci, ale nikdy nezapomenu na nepretrzite mereni ve skodovce - v patek jsem prisel do prace, rozhodli se o akci ve skode auto a bez prestavky jsem pracoval od patku odpoledne do nedele do rana, v 9.00 jsem sedl do auta a jel domu... Nakonec jsem to nedostal ani zaplacene, protoze to bylo v rozporu se zakonikem prace. Jeste v umyvarkach jim tam na stare lisovne netekla tepla voda a ja se musel umyt studenou - olej jsem mel i v trenkach, potom jsem dal vypoved...












bylo tam dost oleje?







