a ten lak vypadá good a jsem zvědavej, jestli bude vidět rozdíl.já tu mojí zelenou nedokážu namíchat přesně, přitom auto není vůbec vybledlý nic:-/ proto jdu asi do celolaku


a ten lak vypadá good a jsem zvědavej, jestli bude vidět rozdíl.






ze to dotiahnes az do finale



si myslis ze vsetko ide tak ze kupim auto oblejem zelenou farbou a mam 120s?



































celkom fajn je vo VESELI NAD MORAVOU videl som par peknych kar ci uz liboviek alebo i v horsom stave ,zatal som ale zadne kilo nevidel
jednu 1000 bielej farby dnes pri lidli
cachovali stav a nakoniec jedno erko !!! stav nic moc
ale aky mala odpich pani to som cumel !!! motor dymka ale ako uhana to nieje normalne !!! inak ,nevedel som o tom ze erka su take nizke
sice som erko videl prvy krat a na vlkastne oci :-)
*13*
Ale asi budem musiet castejsie na WIPku chodit, ked robia takuto akciu, mozno sa tam najde aj nieco pouzitelne :-)










zitra pridam fotku. Je to podel...




.. to bylo jen krátkodobé zoufalé zavzdechnutí .. ( skutečnym umyslem bylo to konečně odtahnout do garáže, abych na tom mohl začit dělat
)
)



