Druhej sem provaril poradne az byl cervenej a zda se ze pujde vytocit, trochu se hybe, pockam az to zchladne a dam tam este uvolnovac


Druhej sem provaril poradne az byl cervenej a zda se ze pujde vytocit, trochu se hybe, pockam az to zchladne a dam tam este uvolnovac



ale nakonec hruba sila zvitezila 





holt sem hzal pilku a valil
hlavni je ze je to venku 


To bych se posral z toho 
Je to zablacene.


ja je odrezal pilkou jakousi co sem nasel doma a na zbytek mi pomoh krumpac a gola 

a brzdy se udelaj az na aute 



me to da po rovince skoro 48
nemam rad rychly motorky tohle je pro me idealni 

a tos mě nevěřil jak je to na hovno 



Ale je to pekny oser 








uz sem delal spousty veci ale toto jeste ne-e







tak reku kurva baterku musim rychlo odpojit (stale robilo ze vrrrrrrrr) a kym som nasiel ten kluc tak sa mi vybila baterka
ZK*RVENY DEN!!!!!!!










Nastesti bez nasledku 








to nevim něco přes 40km/h ale jak řikám je to lepší než šplapat na kole

wou pekna babeta
ja tu svou uz zazimoval
kolko das na rovince tak ?









