caute, majte sa pekne !!! bolo mi tu fajn
aj ked na chvilu !!!
http://cz.youtube.com/wat
ch?v=G3mA_SEORsk
caute, majte sa pekne !!! bolo mi tu fajn
aj ked na chvilu !!!
http://cz.youtube.com/wat
ch?v=G3mA_SEORsk








jezis.













Kocek je dost... Narazniku malo 

je to vrahoun
ale nie to je mensia chujovina odo mna viem ze to nebolo naschval
ale chuda aj erka no...













lidi čuměly jak svině když je rapid předjížděl





a poslat ju na vecny ...
a ete 105 do srotu a potom kupit kilo za 5000 Sk





Nech žije kilčo 

a ja som nespadol z neba mudri tak nemam odkial to vediet co je duch a co neni...dost v blbych podmienkach vyrastam kde skodovka sa len povazuje za auto na dojazdenie,ci na rozbitie !!!






take zanesene .. je to normalne ? 


kravo
kolko ma najazdene ten motor stary ???












