skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 113801 až 113850) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
00:31:35
22.10.2008
22.10.2008

Petkar1
Začal jsem pracovat na odvětrání kapoty ala LR.
23:21:17
21.10.2008
21.10.2008

Zdeněk.
poslední dobou se tu furt řeší žlutá lampa
já jsem dneska v garáži objevil tuhle, konečně po dlouhé době nalezena
já jsem dneska v garáži objevil tuhle, konečně po dlouhé době nalezena
23:17:10
21.10.2008
21.10.2008

U-Geen
-> Matthes, záškodník z TechWebu: no, v lampe chyba neni
23:06:52
21.10.2008
21.10.2008

Matthes, záškodník z TechWebu
-> David29: Ja ne to ta lampa 

23:04:08
21.10.2008
21.10.2008

David29
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Ty si děsnej 

22:58:06
21.10.2008
21.10.2008

Matthes, záškodník z TechWebu
-> krup: Hod tam i tu blbou lampu 

22:54:38
21.10.2008
21.10.2008

haso
-> tomo-epigoncvok :): ale zas, este ma napadlo, ber to tak ze lepsie ked napchas peniaze do auta nez keby si ich prepil

22:36:53
21.10.2008
21.10.2008

krup
.. a včera ve volné chvilce dorozebral šecky dveže ze žluťáka a zitra je čeká náš milovaný .. kovošrot 

22:34:51
21.10.2008
21.10.2008

krup
dodělal brzdy, vyměnil palivovej fitr, dotahl ložistka, vypusoval a tradá dělat obrázky 

22:32:46
21.10.2008
21.10.2008

Pavel P..
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): :o))
-> tomo-epigoncvok :): ježišmarja kde?

-> tomo-epigoncvok :): ježišmarja kde?

22:28:45
21.10.2008
21.10.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
Pavel P.. 21.10.08 19:43:21 napsal: -> disco_punk: pěkně... já taky v neděli sbíral, ale né houby to tam je jezis ???
22:22:48
21.10.2008
21.10.2008

alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
-> Pavel P..: jj, pravdu dis, devnko 

22:07:19
21.10.2008
21.10.2008

Pavel P..
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): ono toho co zajímá archeology moc neni..mincí z 18st. je všude jak nasr..no a nějakej odznak z první rep. má hodnotu železa v tomhle stavu.... se mrkni co na tý fotce těch krámů má nějakou cenu, pro mě ano že jsem je našel a vyčistil si je ale hodnotu to nemá žádnou.


21:57:46
21.10.2008
21.10.2008

alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
-> Pavel P..: Jasne, ak kopes na vlastnom alebo tam, kde to nemate zakazane... a to ze by si nalez ohlasil, ti sluzi ku cti, vela ludi by sa snazilo co najlepsie predat sukromnikom... a to sa mi moc ako historikovi nepaci....
21:54:53
21.10.2008
21.10.2008

haso
-> tomo-epigoncvok :): napriklad mne teraz treba odvzdusnit este raz brzdy preventivne, vycistit kostru ku pristrojovke lebo mi blbnu stierace a budik teploty, potom mi nejak zateka do auta z niekade okolo dveri, taktiez mi minule pocas jazdy zahaprovala kostra zadnych svetiel a z 5minut cesty som 20minut opravoval a nadaval
a taaak to su drobnosti ktore naseru...predtym mi zas za jazdy odisli brzdy a tak...pokial to komplet vsetko nepomenis tak to nebude 100% a ja ako student na to komplet menenie nemam, ale zacinam uz skovavat penazky, a oco povedal ze ak chcem nech to rozrobim ale aby som to pak aj poskladal
a taaak to su drobnosti ktore naseru...predtym mi zas za jazdy odisli brzdy a tak...pokial to komplet vsetko nepomenis tak to nebude 100% a ja ako student na to komplet menenie nemam, ale zacinam uz skovavat penazky, a oco povedal ze ak chcem nech to rozrobim ale aby som to pak aj poskladal
21:48:43
21.10.2008
21.10.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
-> haso: jasne ... rozumiem
ale to patri ku tomu uz...

ale to patri ku tomu uz...

21:46:31
21.10.2008
21.10.2008

Pavel P..
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): jo trestný to je pokud hledáš na cizim pozemku ale to by tě musel majitel nabonzovat že mu vstupuješ na jeho pozemek a nebo pokud kopeš v archeologickym nalezišti a nebo třeba v chráněnym uzemí.. ale to je stejný jako kdybys tam kopal třeba studnu nebo voral traktorem... takže v lese nebo na louce který patřej státu mi každej může políbit prdel a kdybych našel něco vzácnýho tak to odnesu do muzea rovnou... a stejně by tě musel někdo přistihnout při kopání aby mohl něco prokázat


21:40:37
21.10.2008
21.10.2008

haso
-> tomo-epigoncvok :): no ja ti len vravim vlastnu skusenost...minulu zimu som pocas snezenia vyberal asi 5x von starter, jednoducho obcas to je o nervy a pocet poruch na pocet kilometrov nieje (aspon u mna) maly, ono su to sice len drobnosti ale to ti zabera dost casu a znechuti ta to obcas...ale vravim ked to slape je to skvele a aj poruchy sa daju prezit ak to nieje tvoje jedine auto na ktore si odkazany

21:36:52
21.10.2008
21.10.2008

alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
-> Pavel P..: Prave cez vikend som o om hovoril s kamosom pamiatkarom, u nas ak ti to dokazu, je sadzba 2 - 5 rokov.... A ak nieco najdes aj na vlastnom pozemku (historicky cenne), musis to hlasit.... ja mam napriklad na zahrade nalezisko asi od doby bronzovej po sucasnost, trvale osidlenie.... nahlasene na Archeologickm ustave SAV.... ale seru na to.... budem to musiet preskumat sam 

21:35:21
21.10.2008
21.10.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
haso 21.10.08 21:17:00 napsal: -> tomo-epigoncvok :): ja poradim presny opak, vyser sa na skodovku a kup si radsej daco ine, pretoze to sa furt sere, stale do toho cpes prachy a stale sa to sere a nejede to ja som od poruchy brzd po poruchu startera spravil 250km, proste o nervy, aby clovek kazdy mesiac daco na tom riesil...ale zas, ked to slape je to skvele ako keby som teraz pocul mojho oca !!! niesi moj oco nahodou ???


21:33:16
21.10.2008
21.10.2008

Pavel P..
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): začátečník.... co bych to neukázal vždyť je to šrot
a zakázaný to neni
a zakázaný to neni
21:31:42
21.10.2008
21.10.2008

alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí)
-> Pavel P.. 21.10.08 19:43:21: Detektorista? A nebojis sa to takto verejne priznavat? Nieje to v CR zakazane?
21:17:00
21.10.2008
21.10.2008

haso
-> tomo-epigoncvok :): ja poradim presny opak, vyser sa na skodovku a kup si radsej daco ine, pretoze to sa furt sere, stale do toho cpes prachy a stale sa to sere a nejede to
ja som od poruchy brzd po poruchu startera spravil 250km, proste o nervy, aby clovek kazdy mesiac daco na tom riesil...ale zas, ked to slape je to skvele
ja som od poruchy brzd po poruchu startera spravil 250km, proste o nervy, aby clovek kazdy mesiac daco na tom riesil...ale zas, ked to slape je to skvele
20:59:09
21.10.2008
21.10.2008

suri
-> tomo227-epigon :): tak sa naňho vyser dones ju a hotovo a povieš že ak ot nemôžu zniesť tak že odchádzaš ---si dohodneš nejakého kamaráta kde aj s autom prespíš a uvidíš že sa začnú strachovať a dolezú sami
20:56:23
21.10.2008
21.10.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
-> suri: problem je len oco zvysok rodiny by ju uvitali :-) tu co som ti poslal ...


20:50:37
21.10.2008
21.10.2008

suri
-> tomo227-epigon :): keby to urobíš ako som ti napísal nejaký kamarát sa nájde aa rodičia sa spametajú že si majú viacej teba vážiť keď týždeň neprídeš
20:49:26
21.10.2008
21.10.2008

MOLSO
-> tomo227-epigon :): takže ju bereš a nestaras sa co tvoj otec na to ? 

20:46:38
21.10.2008
21.10.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
ale u koho budem byvat ??? 

20:46:23
21.10.2008
21.10.2008

Tampajs
Dnes sem se definitivně rozhodl..
Nechce někdo 105ku? Má to technickou do 11měsíce je v relativně dobrym stavu jen lehký našupinování v podbězích.. Mám ji v ID..
Radši bez TP pro někoho na ND ale TP nejni problem dohnat
Nechce někdo 105ku? Má to technickou do 11měsíce je v relativně dobrym stavu jen lehký našupinování v podbězích.. Mám ji v ID..
Radši bez TP pro někoho na ND ale TP nejni problem dohnat
20:38:12
21.10.2008
21.10.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
-> MOLSO: uz mam nabudeneho ducha !!! ked dojdem dom... tak to bude kriku ...


20:29:21
21.10.2008
21.10.2008

MOLSO
-> kuko: veru tak .. 

20:23:53
21.10.2008
21.10.2008

Pavel P..
-> FORM: políčko za chatou
ale toho šrotu tam, dobrejch 20kg jsem vykopal, ale kdo by se s tim tahal.
ale toho šrotu tam, dobrejch 20kg jsem vykopal, ale kdo by se s tim tahal.
20:21:07
21.10.2008
21.10.2008

kuko
-> tomo227-koniec !!!:
moja skusenost je taka, ze dovtedy ma brali rodicia ako dieta, pokial som nezacal rozhodovat sam za seba a prestal sa ich pytat ci mozem to a to spravit
moja skusenost je taka, ze dovtedy ma brali rodicia ako dieta, pokial som nezacal rozhodovat sam za seba a prestal sa ich pytat ci mozem to a to spravit
20:17:14
21.10.2008
21.10.2008

suri
-> tomo227-koniec !!!: proste si domov dones kilo prehlásené a všetko že iné sa už nedá robiť a ak ti povedia že v ňom máš spávať tak to sú potom nie rodičia .... a kľudne by som sa vysral a týždeň prespal aj s autom u kamaráta a potom by si videl aký by boli radi že si sa vrátil
20:14:57
21.10.2008
21.10.2008

Tomo - este 11 dni ! - zrušená registrace
-> pitrs-84@: u mna by nebol problem !!! ale u oca !!! ja si tak mozem akurat .... !!!


20:11:05
21.10.2008
21.10.2008

pitrs-84@
-> tomo227-koniec !!!: skoda-virt.cz/cz/.../9637
5-bosorka-anicka
nacpi do toho tech 10tis a budes chlap jak hora
nacpi do toho tech 10tis a budes chlap jak hora
19:54:45
21.10.2008
21.10.2008

FORM - zlomená ojnice
-> Pavel P..: Pěkný... šikula, máš nějaké tajné místo?
19:49:10
21.10.2008
21.10.2008

Milan 136
a pak namontoval do pick-upa plastový podběhy:)
19:45:31
21.10.2008
21.10.2008

Milan 136
dnes jsem si přivezl domů nalakovaný ATS který mám na zimu na pick-upa. škoda toho že jsou vyžraný ale jsou z roku 78 a byly levný:)
19:43:21
21.10.2008
21.10.2008

Pavel P..
-> disco_punk: pěkně... já taky v neděli sbíral, ale né houby

19:32:27
21.10.2008
21.10.2008

Nwkt
-> disco_punk: To je takovej problém kliknout na ten křížek u příspěvku?
19:27:31
21.10.2008
21.10.2008

disco_punk
-> NWKT: ty si teda ochotny

a dakujem Tuxikovi

a dakujem Tuxikovi

19:16:23
21.10.2008
21.10.2008

Nwkt
-> disco_punk: Si to smaž sám ne 

19:14:08
21.10.2008
21.10.2008

disco_punk
keby sa mi zobrazovalo cca poslednych 15 prispevkov ked som prihlaseny tak bych to zmazal..asik si budem musiet pockat..abo ak to tu vidi nejaky moderator pls delete jeden..dakujeeem

19:11:53
21.10.2008
21.10.2008

Borin - Král tuzerů
-> Max: Pěknej...co si za něj dal ? 

19:10:10
21.10.2008
21.10.2008

Borin - Král tuzerů
-> disco_punk: Tak to smaž ne ?
19:05:29
21.10.2008
21.10.2008

disco_punk
kua preco to sem dalo dva krat

19:05:25
21.10.2008
21.10.2008

MOLSO
-> disco_punk: wole 4 košiky hribov ?


19:02:47
21.10.2008
21.10.2008

disco_punk
dneska som sa bol s tatkom prejst v lese

18:55:19
21.10.2008
21.10.2008

Matthes, záškodník z TechWebu
-> maca: Dva jezevcici jsou fajn, ja mam jen jeden takovy hever takze ta prace trva dele... :)
