-> maca: no já do jara na hnědým asi dveře nestihnu
nemůžeš nikoho sehnat?
nemůžeš nikoho sehnat?





Tampajs...NoFear 


krasa ,nic ine sa na to neda povedat !!!
nech aj dlho sluzi







je v karburaci. Takže rozdělat, vyčistit a nasadit do akce palivový filtr.




Velka vdaka jordisonovi 








prostě to je vodní pumpa a hotovo...slangovejch výrazů sou u aut mraky, tak nevím co řešíš












.když to bylo úplně nahoře tak to bylo tvrdý jak prase
.Ale aspoň už to nemá takový áčka






Me to dere nervy, to je jako kdyz nekdo rekne majiteli rapida ze ma pekny eRko 



























a pak som kamaratovi pozical auto a bol z toho uneseny ze skodovka je uplne super :))) hehe


