To jsi ten tvaroh měl schovat pro Hectora......stejně je to
.
To jsi ten tvaroh měl schovat pro Hectora......stejně je to
.

jj dostal salam a skazenej tvaroh co sem nasel naspod lednicky
a joo potřik už vim
unas mu řikaj hector minuly vanoce mi chtel rozbit hubu ptz byl ozralej 



To jsi ho uplatil kolečkem salámu?

ty voe takovy hadanky v patek
ono u nas je takovejch debilu co delaj bordel na fechtlech a na pitbikach ted hodne
kolik mu tak je at mam napovedu ? 

Tak to tam teda máte dva vocasy.
Jsem zvědav jestli ho uhádneš.


woe
ja ho netrapím jen sem ho zkoušel esteticky vylepšit
myslis nekoho z kroužka ? nebyl to křivanek ?
strašnej vocas je to 










A poslednich par desitek let je v lihu
Zas kdyz od nej neco potrebuju (vyvezt hlinu z vykopu, bordel... ) tak neni problem 


















Já znám jednoho tam od vás(nebudu pro jistotu jmenovat) který rád trápil kočky. Dokonce svého bratránka strčil do popelnice, a ještě se mi s tím chlubil.








potom som dal novy "alobal" na zadnu kapotu, a namontoval palivovy filter...a takto krasne som obijmal motor 






octavie combi 1.6 74kw


-> Klubko_: jj ona chodila jak ozrala tak sem ji to raci vyslik
ale vypadala sympaticky 



My Vitr První by jsme Ti to dokázali,že jsi v tom nevině











