ještě že bude dobře schovaná


ještě že bude dobře schovaná





Ještě jsem jim musel zaplatit, aby mi to vzali 





Začalo se v sobotu v devět ráno a skončilo v neděli kolem půl deváté večer (přičemž spánku mezi také moc nebylo) s najetými cca 1100km
Tímto velké díky všem zůčastněným.




oba mám bez vaklu
































, jen taková vsuvka, kolik že máš roxorů v jednom bednění? My měli 2 v každým, a podle dozoru to bylo málo, takže 4 ks 12mm v každým na rovině a jen 2 řady bednění.




















. Dokurvil som tak zbytočne 2 víčka. Ale je to jedno, lebo aj tak stáli za prd.