-> Matthes, záškodník z TechWebu: a ja mam proporčni displej
btw aj joutube sa nejako rozširokouhlilo
10:42:00 28.11.2008
Matthes, záškodník z TechWebu
-> MOLSO: Tssssss... sirokouhlej displej
10:32:36 28.11.2008
MOLSO
-> Matthes, záškodník z TechWebu: no tak som predlzil pozadie menu na 1024 a pozadie toho cb obrazku na 1080
a mate to vhodne aj na mrzacke rozlišenia
10:31:13 28.11.2008
Matthes, záškodník z TechWebu
-> MOLSO: Zda se to ok
10:28:20 28.11.2008
MOLSO
-> krup: -> Matthes, záškodník z TechWebu: no skuste to teraz ci vam to pojde ... www.skodovica.tk
10:10:50 28.11.2008
MOLSO
-> Matthes, záškodník z TechWebu: kua skusim to prerobit aby vam to islo aj na tych vasich mrzackych rozliseniach ...
10:07:54 28.11.2008
Matthes, záškodník z TechWebu
-> MOLSO: Ja mam taky 1280x800
10:06:20 28.11.2008
MOLSO
-> krup: kua co to mate za rozlišenie ? kam sa podel stary dobry 1024x768 ?
09:18:49 28.11.2008
Majkl
-> Syny: hele pssst jo :) ja uz se nahodou zlepsuju :) uz mam toho celkem dost :)
02:56:41 28.11.2008
ondie
-> Gemini: E ? :-)
00:33:18 28.11.2008
Gemini
-> havlik: no vidim ze budem to musiet odfotit v pondelok cele zlozene........je to vsecko na merianie prietokoveho sucinitela sacieho, neskor aj vyfukoveho kanala.......
22:55:01 27.11.2008
Syny
-> Nwkt: Tak ja myslim, ze toho mam podstatne vic nez ty Inu ja sem pojozdny servis - viz Doksy a Besiny
22:45:46 27.11.2008
Nwkt
-> Syny: Bych chtěl vidět tvoje vybavení imbus i ráčna byl novej ale šrouby ohnílý 20 let
22:44:16 27.11.2008
Syny
-> Nwkt: Pac ten vul ma vybaveni naradi jako Majkl