-> miguelias: můžu vědět co jsi s tím udělal, když to bylo po koupi líné a teďko jezdí dobře? Mám totiž formana 50kw bmm, celkově jako novej, motor tichej, uvnitř čistej, najeto 70 t. jezdil s tim důchodce a je to líný jako prase, potom mám feldu kombi, rok 95 s úplně stejným motorem, najeto 130, uvnitř trochu černej, rachtají rozvody ale oproti formanu letí jako střela, vůbec to nechhápu a pěkně mě to štve

S formanem mě kvůli tomu nebaví jezdit nějaké delší trasy protože prostě nejede, kdežto s tou felicií je to pohoda, když jedu sám.
Jinak ještě jedna zvláštnost, nevím proč ale bmm mi přijde ve vyšších rychlostech (110+) výrazně tišší než MPi, mám porovnání dvou bmm a třech MPi a ty mpi při vyšších rychlostech tak nějak víc "hučí" nebo jak bych to popsal, je to možný aby jiný způsob vstřikování ovlivnil hlučnost a nebo je to blbost a náhodou se mi tady sešli tři hlučné feldy s mpi? :D